Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-9

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:4 "Майстер м'яча" м. Дніпро
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 2:1 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:4 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5
13.10.2021 Крижанівка ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 0:3 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг
13.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
13.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 0:1 "Майстер м'яча" м. Дніпро
Тур 4
13.10.2021 Крижанівка ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
13.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 10:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
13.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 6:2 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг
Тур 3
12.10.2021 Крижанівка ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 4:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
12.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:3
(4:5,п)
ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
12.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 5:0 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2
12.10.2021 Крижанівка ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 1:7 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
12.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 1:4 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
12.10.2021 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:0 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1
11.10.2021 Крижанівка ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
11.10.2021 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:7 "Майстер м'яча" м. Дніпро
11.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:1 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Зюбрицький Єгор ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 10 1.67
Колеснік Валерій ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 9 1.5
Яхно Лев "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 8 1.33
Мунтян Адріан "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 8 1.33
Лісовий Назар ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 5 0.83
Давидов Владислав ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 5 0.83
Данілов Матвій ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 5 0.83
Вовчанчин Олександр ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 5 0.83
Прутіян Іван ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 4 0.67
Врублівський Вадим ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 4 0.67
Бурлаков Максим ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 4 0.67
Нечипорук Денис ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 6 3 0.5
Шевцов Максим ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 3 0.5
Мартинюк Владислав ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 6 3 0.5
Кравченко Володимир ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 6 3 0.5
Хиршовяну Єгор ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 2 0.33
Максутов Тагір "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 2 0.33
Федоров Артем ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 2 0.33
Діжак Володимир ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 6 2 0.33
Кравцов Ростислав ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 6 1 0.17
Барба Владислав ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Чумак Юрій ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Зубков Вадим ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Кравченко Роман ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 1 0.17
Калачов Сергій ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Матях Платон "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 1 0.17
Єскевич Максим ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Роженок Максим "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 0 0

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І