Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-8

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка ФК "Локомотив" м. Одеса 3:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 2:0 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Тур Final
14.10.2021 Крижанівка ФК "Форвард" м. Одеса 3:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5
13.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 ФК "Локомотив" м. Одеса
13.10.2021 Крижанівка ФК "Форвард" м. Одеса 0:3 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
13.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 5:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 4
13.10.2021 Крижанівка ФК "Форвард" м. Одеса 1:6 ФК "Локомотив" м. Одеса
13.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 4:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
13.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 3:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3
12.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 0:4 "Майстер м'яча" м. Дніпро
12.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ФК "Форвард" м. Одеса
12.10.2021 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:8 ФК "Локомотив" м. Одеса
Тур 2
12.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 0:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
12.10.2021 Крижанівка ФК "Локомотив" м. Одеса 3:1 "Майстер м'яча" м. Дніпро
12.10.2021 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:3 ФК "Форвард" м. Одеса
Тур 1
11.10.2021 Крижанівка "Майстер м'яча" м. Дніпро 5:0 ФК "Форвард" м. Одеса
11.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
11.10.2021 Крижанівка ФК "Локомотив" м. Одеса 5:0 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Береза Ярослав ФК "Локомотив" м. Одеса 6 12 2
Бабін Олексій ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 10 1.67
Попов Матвій ФК "Локомотив" м. Одеса 6 8 1.33
Яхно Лев "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 7 1.17
Максутов Тагір "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 5 0.83
Бузанов Андрій "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 4 0.67
Романюк Кирило ФК "Локомотив" м. Одеса 6 4 0.67
Демянов Владислав ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 4 0.67
Євсєєв Віктор ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 4 0.67
Фіжделюк Святослав ФК "Локомотив" м. Одеса 6 3 0.5
Матях Платон "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 3 0.5
Кадира Ілля ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 2 0.33
Панасюк Євген ФК "Форвард" м. Одеса 6 2 0.33
Чистяков Міхаіл ФК "Форвард" м. Одеса 6 2 0.33
Мішталь Іван "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 1 0.17
Маймур Дмитро "Майстер м'яча" м. Дніпро 6 1 0.17
Лазаренко Назар ФК "Форвард" м. Одеса 6 1 0.17
Прокопишен Ілля ФК "Форвард" м. Одеса 6 1 0.17
Осадець Назар ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Охременко Дмитро ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 1 0.17
Яковлєв Микола ФК "Форвард" м. Одеса 6 1 0.17
Шепетько Рим ФК "Форвард" м. Одеса 6 0 0

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І