Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат U-17 ЮЕЛ

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Шахматка

Тур 18
03.03.2021 м. Рівне ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 2:4 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
03.03.2021 м. Рівне КІВС «Енергія» м. Львів 2:1 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
03.03.2021 м. Рівне ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 2:4 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
03.03.2021 м. Рівне ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:4 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
Дата не введена ФК "Любарт" м. Луцьк 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 17
04.03.2021 м. Рівне ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 9:1 ФК "Любарт" м. Луцьк
04.03.2021 м. Рівне ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 1:4 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
03.03.2021 м. Рівне ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
01.03.2021 м. Рівне КІВС «Енергія» м. Львів 0:6 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
Дата не введена ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 16
04.03.2021 м. Рівне ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 2:2
(5:3,п)
ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
03.03.2021 м. Рівне ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 4:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
02.03.2021 м. Рівне ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:4
(1:4,п)
ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
02.03.2021 м. Рівне НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:1 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Дата не введена КІВС «Енергія» м. Львів 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 15
02.03.2021 м. Рівне КІВС «Енергія» м. Львів 4:0 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
01.03.2021 м. Рівне ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:1 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
01.03.2021 м. Рівне ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 3:4 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
01.03.2021 м. Рівне НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 14:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
Дата не введена ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 14
02.03.2021 м. Рівне КІВС «Енергія» м. Львів 2:4 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
02.03.2021 м. Рівне КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 6:2 ФК "Любарт" м. Луцьк
01.03.2021 м. Рівне ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 2:2
(1:4,п)
ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
05.02.2021 м. Чорноморськ НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 9:4 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 13
04.03.2021 м. Рівне НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:3 КІВС «Енергія» м. Львів
02.03.2021 м. Рівне ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
02.03.2021 м. Рівне ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 2:0 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
01.03.2021 м. Рівне КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 4:1 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
Тур 12
05.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 6:3 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
05.02.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 1:2 КІВС «Енергія» м. Львів
02.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 1:6 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
02.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 5:3 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
Тур 11
05.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:4 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
05.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 4:2 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
04.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 0:5 КІВС «Енергія» м. Львів
03.02.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 1:3 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 10
03.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 0:7 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
03.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 2:3 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
03.02.2021 м. Чорноморськ ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:6 КІВС «Енергія» м. Львів
03.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 0:4 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Тур 9
01.02.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 3:5 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
01.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:1 КІВС «Енергія» м. Львів
01.02.2021 м. Чорноморськ НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 10:2 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
01.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 13:0 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 8
02.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 3:5 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
02.02.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 1:2 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
02.02.2021 м. Чорноморськ НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:6 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
02.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 3:1 КІВС «Енергія» м. Львів
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 7
04.02.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:3 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
04.02.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 4:4
(2:3,п)
НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
04.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 6:5 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
04.02.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 3:4 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:5 КІВС «Енергія» м. Львів
Тур 6
11.12.2020 с. Білозір'я ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 6:2 КІВС «Енергія» м. Львів
11.12.2020 с. Білозір'я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:3 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
11.12.2020 с. Білозір'я ФК "Любарт" м. Луцьк 2:6 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
11.12.2020 с. Білозір'я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 0:1 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
11.12.2020 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:3 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
Тур 5
10.12.2020 с. Білозір'я ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 3:13 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
10.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 3:1 КІВС «Енергія» м. Львів
10.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
10.12.2020 с. Білозір'я ФК "Любарт" м. Луцьк 0:4 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
10.12.2020 с. Білозір'я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:6 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 4
09.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 2:6 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
09.12.2020 с. Білозір'я ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
09.12.2020 с. Білозір'я КІВС «Енергія» м. Львів 3:5 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
09.12.2020 с. Білозір'я ФК "Любарт" м. Луцьк 1:4 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
09.12.2020 с. Білозір'я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:2 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Тур 3
09.12.2020 с. Білозір'я НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:9 ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне
09.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 6:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
09.12.2020 с. Білозір'я КІВС «Енергія» м. Львів 3:3
(3:5,п)
КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
08.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:3
(6:5,п)
ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
08.12.2020 с. Білозір'я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:5
(8:9,п)
ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 2
08.12.2020 с. Білозір'я НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
08.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 2:5 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
08.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 8:1 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
08.12.2020 с. Білозір'я КІВС «Енергія» м. Львів 2:1 ФК "Любарт" м. Луцьк
08.12.2020 с. Білозір'я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:5 ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 1
07.12.2020 с. Білозір'я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 2:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:3 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл.
07.12.2020 с. Білозір'я ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 8:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
07.12.2020 с. Білозір'я НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:2 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
07.12.2020 с. Білозір'я КІВС «Енергія» м. Львів 8:1 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Малиновський Максим ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 26 1.53
Микуляк Артем НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 26 1.53
Калібов Михайло ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 24 1.5
Оробець Іван ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 22 1.29
Щур Артем ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 21 1.24
Панкратій Віталій ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 17 1
Запорожан Даміан НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 16 16 1
Дроздов Іван ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 14 0.88
Попов Микита ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 13 0.81
Ключніков Віктор ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 12 0.71
Настенко Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 11 0.65
Скіцко Павло НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 11 0.65
Ткачьов Віталій ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 11 0.65
Сіренко Олександр КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 16 10 0.63
Дудар Святослав ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 9 0.53

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Драчук Сергій ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 6 1
Гончарук Роман ФК "Любарт" м. Луцьк 15 3 1
Микуляк Артем НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 6 0
Діхтярук Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 2 1
Попов Микита ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 2 1
Федорук Валентин ФК "Любарт" м. Луцьк 15 2 1
Сіренко Олександр КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 16 5 0
Запорожан Даміан НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 16 1 1
Клепча Олег КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 16 4 0
Данилович Олег КІВС «Енергія» м. Львів 15 4 0
Лісовин Максим ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 3 0
Настенко Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 3 0
Білюк Богдан КІВС «Енергія» м. Львів 16 3 0
Солодчук Ілля ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 3 0
Панкратій Віталій ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 3 0
Романчук Ернест ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 3 0
Федорук Богдан ФК "Любарт" м. Луцьк 16 3 0
Семчук Ярема ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 3 0
Мурин Олег КІВС «Енергія» м. Львів 16 2 0
Кузнецов Юрій КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 2 0
Скибчик Дмитро ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 2 0
Афтанас Андрій НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 2 0
Оленяк Юрій КІВС «Енергія» м. Львів 16 2 0
Оробець Іван ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 2 0
Овсянніков Денис ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 2 0
Тютюрай Вадим ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 2 0
Бердник Антон ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 2 0
Татумірак Роман ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 2 0
Сиротенко Даніл ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 2 0
Кобзар Богдан ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 2 0
Цап Назар ФК "Любарт" м. Луцьк 16 2 0
Пасічняк Василь ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 2 0
Дроздов Іван ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 2 0
Сташевскій Володимир ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 2 0
Ткачьов Віталій ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 2 0
Козлюк Микита ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 2 0
Скіцко Павло НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 2 0
Крикун Євгеній КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6 2 0
Федик Дмитро НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 16 1 0
Ключніков Віктор ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 1 0
Близнюк Роман ФК "Любарт" м. Луцьк 16 1 0
Кущ-Василишин Олександр КІВС «Енергія» м. Львів 16 1 0
Близнюк Артем КІВС «Енергія» м. Львів 16 1 0
Брескін Єгор ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 1 0
Максимець Роман КІВС «Енергія» м. Львів 16 1 0
Близнюк Юрій ФК "Любарт" м. Луцьк 16 1 0
Андрєєв Артур ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 1 0
Шевченко Ігор ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 1 0
Маціканич Роман ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 11 1 0
Княгницький Тимофій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6 1 0
Гавриш Павло ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 6 1 0
Осипенко Микита КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6 1 0
Нерубайло Дмитро ФК "Любарт" м. Луцьк 16 1 0
Рисований Артем ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 17 1 0
Гулеватий Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 1 0
Царук Ілля ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 1 0
Юндін Максим НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 1 0
Харук Іван ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 1 0
Дудар Святослав ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 17 1 0
Рибіцький Дмитро ДЮСШ №4 - Кардинал-2 - Рівнестандарт м. Рівне 17 1 0
Заносій Данило ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 1 0
Завгородній Віталій КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 1 0
Бельбас Сергій НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 1 0
Парулава Міраб ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 1 0
Соломка Іван КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 1 0
Ольшевський Арсеній КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 17 1 0
Медведенко Олександр ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5 1 0
Дурдук Дмитро ДЮСШ - ФСК "Іллічівець" м. Роздільна/м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І