Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-17 Перша Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 14
05.02.2020 м. Черкаси КІВС «Енергія-2» м. Львів 7:1 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
05.02.2020 м. Черкаси КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:7 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
05.02.2020 м. Черкаси "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:2
(2:0,п)
МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
Тур 13
04.02.2020 м. Черкаси "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:1 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
04.02.2020 м. Черкаси МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 3:0 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
04.02.2020 м. Черкаси КІВС «Енергія-2» м. Львів 9:4 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 12
31.01.2020 м. Черкаси ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 1:7 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
24.12.2019 м. Шостка "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 1:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
14.12.2019 м. Роготин Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 6:14 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
Тур 11
03.02.2020 м. Черкаси ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 1:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
03.02.2020 м. Черкаси МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 2:3 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
03.02.2020 м. Черкаси Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 6:8 КІВС «Енергія-2» м. Львів
Тур 10
06.02.2020 м. Черкаси Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 1:7 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
06.02.2020 м. Черкаси ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 5:2 КІВС «Енергія-2» м. Львів
06.02.2020 м. Черкаси КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:1 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
Тур 9
25.12.2019 м. Шостка ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 2:6 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
23.12.2019 м. Шостка МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 0:4 КІВС «Енергія-2» м. Львів
28.11.2019 м. Коломия ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 3:3
(0:2,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 8
26.12.2019 м. Шостка КІВС «Енергія-2» м. Львів 3:3
(2:1,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
26.12.2019 м. Шостка ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 9:3 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
26.12.2019 м. Шостка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:12 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
Тур 7
25.12.2019 м. Шостка ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 10:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
25.12.2019 м. Шостка ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 2:7 КІВС «Енергія-2» м. Львів
25.12.2019 м. Шостка МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 2:3 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 6
24.12.2019 м. Шостка Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 4:2 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
24.12.2019 м. Шостка ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 3:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
24.12.2019 м. Шостка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:4 КІВС «Енергія-2» м. Львів
Тур 5
05.01.2020 м. Івано-Франківськ ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 5:5
(3:2,п)
Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
23.12.2019 м. Шостка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
20.12.2019 м. Черкаси МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 4:1 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
Тур 4
28.11.2019 м. Коломия КІВС «Енергія-2» м. Львів 3:0 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
28.11.2019 м. Коломия КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6:4 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
28.11.2019 м. Коломия ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12:3 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
Тур 3
27.11.2019 м. Коломия "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:2
(2:0,п)
Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
27.11.2019 м. Коломия КІВС «Енергія-2» м. Львів 6:6
(4:3,п)
ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
27.11.2019 м. Коломия МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 4:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 2
26.11.2019 м. Коломия Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 3:1 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
26.11.2019 м. Коломия "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:2 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.
26.11.2019 м. Коломия КІВС «Енергія-2» м. Львів 3:2 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси
Тур 1
25.11.2019 м. Коломия Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 4:6 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
25.11.2019 м. Коломия "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 7:1 КІВС «Енергія-2» м. Львів
25.11.2019 м. Коломия ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 1:9 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл.

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Вишиванюк Максим ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 24 2
Михайлишин Ігор КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 16 1.33
Бандура Арсен Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 14 1.17
Романів Костянтин Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 13 1.08
Копись Олександр ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 11 11 1
Княгницький Тимофій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 10 0.83
Лущай Данило "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 9 0.75
Лесич Максим МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 9 0.75
Король Ростислав КІВС «Енергія-2» м. Львів 4 9 2.25
Гурячков Мар'ян КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 9 0.75
Романчук Ернест ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 11 9 0.82
Кметюк Денис ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 8 0.67
Богуцький Андрій Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 7 0.58
Крикун Євгеній КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 7 0.58
Гуцуляк Олег ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 7 0.58

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Голованов Владислав "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 11 7 0
Зінченко Данило "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 11 1 1
Басараб Арсен ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 9 1 1
Кметюк Денис ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 4 0
Александров Роман Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 4 0
Оленяк Юрій КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 3 0
Романчук Ернест ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 11 3 0
Бойчук Андрій ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 10 3 0
Вовк Владислав "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 3 0
Романів Костянтин Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 3 0
Осадчий Дмитро ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 12 3 0
Шепель Назарій "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 3 0
Крикун Євгеній КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 3 0
Михайлишин Ігор КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 3 0
Тягун Андрій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 2 0
Лущай Данило "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 2 0
Лесич Максим МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 2 0
Сіренко Олександр МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 11 2 0
Марков Никита "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 2 0
Слободян Арсен ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 2 0
Луцик Назар КІВС «Енергія-2» м. Львів 8 2 0
Татига Олександр Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 9 2 0
Нейло Олександр "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 2 0
Гуцуляк Олег ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 2 0
Басовський Дмитро "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 2 0
Король Ростислав КІВС «Енергія-2» м. Львів 4 1 0
Драпак Юрій Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 9 1 0
Зеленецький Артем ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 6 1 0
Оробець Іван ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 10 1 0
Лузан Сергій "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3 1 0
Копись Олександр ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 11 1 0
Ковальчук Олександр КІВС «Енергія-2» м. Львів 8 1 0
Білюк Богдан КІВС «Енергія-2» м. Львів 8 1 0
Компанієць Назар МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 1 0
Перун Олег КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 1 0
Бутенко Назар "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 8 1 0
Багрій Ярослав ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 3 1 0
Стиславський Михайло Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 1 0
Вишиванюк Максим ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 12 1 0
Гурячков Мар'ян КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 1 0
Манесян Гагік ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 12 1 0
Савранський Артем МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 1 0
Мацюк Ярослав ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 12 1 0
Бандура Арсен Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 12 1 0
Близнюк Артем КІВС «Енергія-2» м. Львів 12 1 0
Завгородній Віталій МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 1 0
Курас Андрій "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 1 0
Поліщук Богдан ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл. 12 1 0
Рожков Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0
Клепча Олег МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси 12 1 0
Солоха Іван КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І