Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-15 Вища Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри

Шахматка

Тур 18
13.02.2020 м. Херсон ДЮСШ №25 м.Київ 0:1 КІВС «Енергія» м. Львів
13.02.2020 м. Херсон Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:1
(1:3,п)
ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
13.02.2020 м. Херсон "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 5:1 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
01.02.2020 м. Херсон ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена м. Херсон ДЮСШ №4 м. Рівне 0:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 17
10.02.2020 м. Херсон ДЮСШ №25 м.Київ 2:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
10.02.2020 м. Херсон "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:1 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
10.02.2020 м. Херсон ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 КІВС «Енергія» м. Львів
10.02.2020 м. Херсон КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена м. Херсон ДЮСШ №4 м. Рівне 0:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 16
11.02.2020 м. Херсон ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:6 КІВС «Енергія» м. Львів
11.02.2020 м. Херсон "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 4:6 ДЮСШ №25 м.Київ
11.02.2020 м. Херсон ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
11.02.2020 м. Херсон ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена м. Херсон ДЮСШ №4 м. Рівне 0:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 15
12.02.2020 м. Херсон ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
12.02.2020 м. Херсон ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:8 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
12.02.2020 м. Херсон КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:2 КІВС «Енергія» м. Львів
12.02.2020 м. Херсон ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Дата не введена м. Херсон ДЮСШ №4 м. Рівне 0:5 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 14
23.01.2020 с. Білозір’я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:7 ДЮСШ №25 м.Київ
23.01.2020 с. Білозір’я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 1:1
(4:3,п)
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
23.01.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 0:4 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
23.01.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
23.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №4 м. Рівне 5:7 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 13
22.01.2020 с. Білозір’я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:6 ДЮСШ №25 м.Київ
22.01.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 ДЮСШ №4 м. Рівне
22.01.2020 с. Білозір’я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 9:7 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
22.01.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 4:4
(2:1,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
22.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 12
21.01.2020 с. Білозір’я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:8 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
20.01.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 1:2 ДЮСШ №4 м. Рівне
20.01.2020 с. Білозір’я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
20.01.2020 с. Білозір’я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:0 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
20.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 7:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 11
22.01.2020 с. Білозір’я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 2:4 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
22.01.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 3:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
22.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
21.01.2020 с. Білозір’я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
21.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 11:3 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 10
21.01.2020 с. Білозір’я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:7 КІВС «Енергія» м. Львів
21.01.2020 с. Білозір’я "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 4:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
21.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
21.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 5:2 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
21.01.2020 с. Білозір’я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 7:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 9
18.12.2019 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:5 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
18.12.2019 м. Івано-Франківськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 0:5 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
18.12.2019 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 5:2 ДЮСШ №25 м.Київ
18.12.2019 м. Івано-Франківськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:8 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
18.12.2019 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 4:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 8
20.01.2020 с. Білозір’я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
20.01.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 12:4 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
17.12.2019 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
17.12.2019 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:8 ДЮСШ №25 м.Київ
17.12.2019 м. Івано-Франківськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:3
(2:1,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 7
17.12.2019 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
17.12.2019 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 7:8 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
17.12.2019 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 3:2 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
17.12.2019 м. Івано-Франківськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:2 ДЮСШ №4 м. Рівне
17.12.2019 м. Івано-Франківськ ДЮСШ №25 м.Київ 5:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 6
16.12.2019 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:3 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
16.12.2019 м. Івано-Франківськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 4:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
16.12.2019 м. Івано-Франківськ ДЮСШ №25 м.Київ 4:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
16.12.2019 м. Івано-Франківськ "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 8:4 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
16.12.2019 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 2:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 5
22.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №25 м.Київ 16:4 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
22.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:6 ДЮСШ №4 м. Рівне
22.11.2019 Чорноморськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:2 КІВС «Енергія» м. Львів
22.11.2019 Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:4 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
20.11.2019 Чорноморськ "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 4:2 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 4
21.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 2:1 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
21.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 8:10 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
21.11.2019 Чорноморськ "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:2
(4:3,п)
КІВС «Енергія» м. Львів
21.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №25 м.Київ 5:5
(2:1,п)
ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
21.11.2019 Чорноморськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 3
20.11.2019 Чорноморськ ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
20.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:14 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
20.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 2:3 КІВС «Енергія» м. Львів
20.11.2019 Чорноморськ "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 1:0 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
20.11.2019 Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:12 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 2
19.11.2019 Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:9 КІВС «Енергія» м. Львів
19.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:18 ДЮСШ №25 м.Київ
19.11.2019 Чрноморськ "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 0:0
(4:3,п)
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
19.11.2019 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
19.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 4:5 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 1
18.11.2019 Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 1:4 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
18.11.2019 Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:6
(2:3,п)
Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
18.11.2019 Чорноморськ КІВС «Енергія» м. Львів 4:2 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
18.11.2019 Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 4:7 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
18.11.2019 Чорноморськ ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:11 ДЮСШ №25 м.Київ

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Калібов Михайло ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13 4 1
Гулак Нікіта ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 7 2 1
Тіхонов Станіслав ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 12 6 0
Калиновський Іван ДЮСШ №25 м.Київ 11 2 1
Березяк Максим КІВС «Енергія» м. Львів 9 2 1
Заносій Данило ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13 5 0
Федик Дмитро Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 12 1 1
Дроздов Іван ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13 4 0
Суворов Дмитро ДЮСШ №25 м.Київ 13 4 0
Чилікін Даніїл ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13 4 0
Мисливий Михайло ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 14 3 0
Білоус Вадим ДЮСШ №4 м. Рівне 14 3 0
Червінський Нікіта ДЮСШ №25 м.Київ 15 3 0
Сташевскій Володимир ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 14 3 0
Гриновець Олександр КІВС «Енергія» м. Львів 14 3 0
Лисиченко Юрій ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 14 2 0
Мухін Арсеній КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 14 2 0
Седих Нікіта ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 14 2 0
Галушко Ілля КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 14 2 0
Сніцаренко Денис ДЮСШ №25 м.Київ 15 2 0
Пастух Олександр ДЮСШ №25 м.Київ 15 2 0
Самуляк Святослав ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 14 2 0
Гридько Андрій ДЮСШ №25 м.Київ 15 2 0
Марков Никита "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 2 0
Полуситок Марко КІВС «Енергія» м. Львів 13 1 0
Райчук Олександр ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 13 1 0
Солодчук Ілля ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13 1 0
Караленко Микита ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2 1 0
Аксьонов Роман "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 5 1 0
Касарім Олександр "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 4 1 0
Тимчак Андрій ДЮСШ №25 м.Київ 6 1 0
Бутенко Назар "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 12 1 0
Титечко Роман ДЮСШ №4 м. Рівне 11 1 0
Бекар Владислав КІВС «Енергія» м. Львів 5 1 0
Леоненко Денис КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 14 1 0
Ковальчук Євген Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 10 1 0
Пікунов Владислав "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 10 1 0
Скибчик Дмитро ДЮСШ №4 м. Рівне 5 1 0
Дрожин Костянтин ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8 1 0
Вербицький Едуард ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8 1 0
Колотуша Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8 1 0
Ніколенко Станіслав ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 10 1 0
Мілевський Дмитро ДЮСШ №25 м.Київ 15 1 0
Піддубний Роман ДЮСШ №4 м. Рівне 14 1 0
Чумак Дмитро "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 14 1 0
Демешкевич Анатолій "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 14 1 0
Грицьків Роман КІВС «Енергія» м. Львів 14 1 0
Іваненко Артем ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 14 1 0
Семеренко Леонід ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 14 1 0
Корнута Костянтин Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 15 1 0
Жаданов Іван ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 14 1 0
Дудка Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 14 1 0
Захаров Юрій ДЮСШ №25 м.Київ 15 1 0
Дінул Іван ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 14 1 0
Афтанас Андрій Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 15 1 0
Драчук Сергій ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 14 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І