Підписуйтесь на нас:

ЧУ U-13 Конференція "ЦЕНТР"

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 14
Група A
14.01.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 0:2 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
14.01.2020 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 1:4 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
14.01.2020 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 5:0 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
14.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 3:5 «ІнБев Junior» м. Житомир
Група B
14.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:8 СДЮШОР №2 м. Кропивницький
14.01.2020 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 2:4 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
12.01.2020 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 2:5 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
Тур 13
Група A
13.01.2020 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 3:2 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
13.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:3 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
13.01.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 3:0 «ІнБев Junior» м. Житомир
13.01.2020 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 6:1 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
Група B
13.01.2020 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 2:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
13.01.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 1:4 "Чемпіон" м. Черкаси
11.01.2020 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 3:5 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Тур 12
Група A
12.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 2:2
(2:0,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
12.01.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 4:2 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
11.01.2020 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 7:0 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
11.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 1:2 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Група B
12.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 6:0 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
12.01.2020 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 1:10 СДЮШОР №2 м. Кропивницький
11.01.2020 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 2:10 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 11
Група A
13.01.2020 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 2:1 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
12.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:0
(1:3,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
12.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 5:1 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
11.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 3:0 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
Група B
12.01.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 3:8 СДЮШОР №2 м. Кропивницький
12.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 3:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
12.01.2020 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 1:2 ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
Тур 10
Група A
14.01.2020 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 3:2 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
05.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 3:6 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
05.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 1:3 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
05.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 1:0 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Група B
05.12.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 2:2
(1:3,п)
ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
05.12.2019 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 3:0 SC "179" м. Київ
05.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
Тур 9
Група A
04.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 0:3 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
04.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 0:6 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
04.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 1:9 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
04.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:2 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
Група B
04.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 1:4 "Чемпіон" м. Черкаси
04.12.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 6:4 SC "179" м. Київ
04.12.2019 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 1:0 ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
Тур 8
Група A
03.12.2019 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 3:5 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
03.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 0:4 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
03.12.2019 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 1:1
(2:0,п)
ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
03.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 5:2 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
Група B
04.12.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 6:1 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
04.12.2019 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 0:0
(1:3,п)
SC "179" м. Київ
04.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8:2 "Чемпіон" м. Черкаси
Тур 7
Група A
03.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 2:4 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
03.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 3:2 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
03.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:3 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
03.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 3:2 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
Група B
03.12.2019 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 1:1
(0:2,п)
SC "179" м. Київ
03.12.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 2:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
03.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 1:4 ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
Тур 6
Група A
02.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 3:1 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
02.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 0:5 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
02.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 1:1
(2:3,п)
ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
02.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 3:7 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
Група B
02.12.2019 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 1:0 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
02.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 3:2 SC "179" м. Київ
02.12.2019 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:6 ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
Тур 5
Група A
14.11.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 0:10 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
14.11.2019 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 7:1 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
14.11.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:6 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
14.11.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 1:2 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
Група B
14.11.2019 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 2:3 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
14.11.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 5:1 "Чемпіон" м. Черкаси
14.11.2019 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 5:2 SC "179" м. Київ
Тур 4
Група A
13.11.2019 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 0:4 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
13.11.2019 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 2:7 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
13.11.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Переможець" м. Київ 1:0 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
13.11.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 0:1 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Група B
13.11.2019 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 10:0 "Чемпіон" м. Черкаси
13.11.2019 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:6 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
13.11.2019 с. Білозір’я СДЮШОР №2 м. Кропивницький 11:0 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
Тур 3
Група A
12.11.2019 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 6:4 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл.
12.11.2019 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 0:3 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
12.11.2019 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 3:3
(2:3,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
12.11.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:4 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
Група B
13.11.2019 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 3:3
(2:3,п)
"Чемпіон" м. Черкаси
13.11.2019 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 2:3 СДЮШОР №2 м. Кропивницький
13.11.2019 с. Білозір’я ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 4:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 2
Група A
12.11.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 9:2 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
12.11.2019 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 6:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
12.11.2019 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 1:3 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
12.11.2019 с. Білозір’я ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 2:3 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Група B
12.11.2019 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 3:0 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
12.11.2019 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 0:5 СДЮШОР №2 м. Кропивницький
12.11.2019 с. Білозір’я ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 8:2 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
Тур 1
Група A
11.11.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:3
(1:2,п)
ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
11.11.2019 с. Білозір’я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 3:3
(1:3,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
11.11.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 12:3 ДЮСШ "Переможець" м. Київ
11.11.2019 с. Білозір’я "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 5:2 ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси
Група B
11.11.2019 с. Білозір’я "Чемпіон" м. Черкаси 2:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.11.2019 с. Білозір’я SC "179" м. Київ 1:0 ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси
11.11.2019 с. Білозір’я КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 2:3 СДЮШОР №2 м. Кропивницький

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Прудніков Антон "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 38 2.71
Кашеваров Артем ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 22 1.57
Кравченко Андрій ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 15 1.07
Зінченко Роман СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 14 1.17
Обруч Ростислав "Чемпіон" м. Черкаси 12 13 1.08
Куценко Ігор ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 12 13 1.08
Хмуленко Максим "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 12 0.86
Матковський Олександр СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 12 1
Вергун Іван КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 12 1
Осадчий Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 11 0.92
Сивак Святослав ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 11 0.79
Горелов Герман ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 11 0.79
Шуплат Микола ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 12 11 0.92
Коротченко Дамір ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 12 11 0.92
Алєксєєв Нікіта «ІнБев Junior» м. Житомир 13 10 0.77
Іванець Володимир СДЮШОР №2 м. Кропивницький 10 9 0.9
Свіщ Руслан ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 9 0.64
Мустафаєв Ролан КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 9 0.64
Мазуров Ярослав СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 8 0.67
Батієвич Богдан ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 14 8 0.57
Скрицький Кирило КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 11 8 0.73
Суботін Владислав СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 7 0.58
Мазніченко Кирил ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 7 0.5
Шпилька Максим КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 7 0.5
Шлапак Тимур КДЮСШ №2 м. Кропивницький 13 7 0.54
Пономар Арсентій ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 12 7 0.58
Залозний Давид КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 7 0.58
Нищун Денис КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 6 0.5
Шандиба Тарас ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 6 0.43
Буцик Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 6 0.5
Плаксюк Роман "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 5 0.36
Їжаківський Владислав SC "179" м. Київ 9 5 0.56
Копиця Роман "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 12 5 0.42
Кобилка Микола ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 12 5 0.42
Онойко Ігор ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 12 5 0.42
Анікін Олександр КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 5 0.42
Захаревич Максим ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 13 5 0.38
Глушаков Антон ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 13 5 0.38
Науменко Даніїл ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 11 5 0.45
Рябий Євгеній SC "179" м. Київ 12 4 0.33
Сергієнко Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 4 0.33
Андрейченко Євгеній СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 4 0.33
Деркач Єгор КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 4 0.33
Кулініч Денис ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 14 4 0.29
Прохорчук Андрій «ІнБев Junior» м. Житомир 14 4 0.29
Любезніков Олексій ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 4 0.29
Ляшевський Тимофій ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 11 4 0.36
Лисиця Микита СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 4 0.33
Миколаєнко Вячеслав «ІнБев Junior» м. Житомир 14 4 0.29
Кіряхно Нікіта «ІнБев Junior» м. Житомир 14 4 0.29
Іщенко Валентин ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 4 0.29
Журжа Родіон ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 8 4 0.5
Маховський Олександр SC "179" м. Київ 9 3 0.33
Каленчук Артем ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 11 3 0.27
Скубиш Костянтин СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 3 0.25
Лозовик Дмитро КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 3 0.25
Єременко Дмитро ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 12 3 0.25
Шестаков Максим ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 3 0.21
Курінний Владислав "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 3 0.21
Рашевський Павло КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 3 0.25
Мироненко Ярослав "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 3 0.21
Марченко Віталій "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 3 3 1
Бондаренко Матвій КДЮСШ №2 м. Кропивницький 4 3 0.75
Сторчеус Тимофій "Чемпіон" м. Черкаси 12 3 0.25
Горбенко Артур ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 4 3 0.75
Карпук Андрій "Чемпіон" м. Черкаси 12 3 0.25
Кирилович Іван «ІнБев Junior» м. Житомир 14 3 0.21
Науменко Максим ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 8 3 0.38
Щелочінін Артур SC "179" м. Київ 11 2 0.18
Чередник Олександр ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 9 2 0.22
Демченко Андрій ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 12 2 0.17
Великород Станіслав КДЮСШ №2 м. Кропивницький 12 2 0.17
Сваток Олексій СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 2 0.17
Дзюбін Марат СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 2 0.17
Небесний Роман СДЮШОР №2 м. Кропивницький 11 2 0.18
Мирошниченко Юрій ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 2 0.14
Псюрніченко Родіон "Чемпіон" м. Черкаси 9 2 0.22
Кравченко Мирослав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 9 2 0.22
Малиновський Данило ДЮСШ "Переможець" м. Київ 13 2 0.15
Здоренко Дмитро ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 14 2 0.14
Дудник Назар "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 7 2 0.29
Сапронов Антон ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 2 0.14
Канєвська Вікторія ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 2 0.14
Тимченко Іван КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 2 0.17
Доскочинський Назар «ІнБев Junior» м. Житомир 14 2 0.14
Єрмолаєв Кіріл ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 14 2 0.14
Кріт Віталій SC "179" м. Київ 3 1 0.33
Снігур Владислав "Чемпіон" м. Черкаси 3 1 0.33
Сваток Михайло СДЮШОР №2 м. Кропивницький 10 1 0.1
Чорненький Олександр "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 10 1 0.1
Куделя Богдан SC "179" м. Київ 9 1 0.11
Прес Назарій «ІнБев Junior» м. Житомир 10 1 0.1
Линовицький Іван ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 10 1 0.1
Данилов Олександр КДЮСШ №2 м. Кропивницький 9 1 0.11
Півень Володимир SC "179" м. Київ 9 1 0.11
Тараненко Денис "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 7 1 0.14
Мєшалкін Ярослав ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 8 1 0.13
Ахременко Михайло КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 9 1 0.11
Яровенко Давід ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 9 1 0.11
Луценко Денис ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5 1 0.2
Пилипчук Арсеній SC "179" м. Київ 2 1 0.5
Марчук Євген ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 11 1 0.09
Головатенко Іван "Чемпіон" м. Черкаси 12 1 0.08
Амелін Ростислав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 14 1 0.07
Рожнов Максим КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 1 0.07
Гречка Владислав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 14 1 0.07
Онищенко Микита ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 1 0.07
Корнієнко Дмитро ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ВЦА, Донецька обл. 14 1 0.07
Жуган Денис ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 13 1 0.08
Деньга Ігор КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 1 0.08
Пономарчук Антон "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 1 0.07
Пасічний Олександр КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 1 0.08
Крахмальов Іван SC "179" м. Київ 12 1 0.08
Федченко Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 11 1 0.09
Фомін Артем ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 12 1 0.08
Криворучко Андрій "Чемпіон" м. Черкаси 12 1 0.08
Донець Владислав КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 1 0.08
Розумович Микола ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 12 1 0.08
Маляренко Вадим "Чемпіон" м. Черкаси 12 0 0
Ільченко Максим "Чемпіон" м. Черкаси 8 0 0
Баклицький Артем ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 0 0
Дзиґа Даниіл КДЮСШ №2 м. Кропивницький 11 0 0
Дарієнко Дмитро КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 0 0
Буханець Олександр "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 0 0
Сєрих Олександр «ІнБев Junior» м. Житомир 14 0 0
Штовба Роман ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 4 0 0
Головін Павло СДЮШОР №2 м. Кропивницький 4 0 0
Буга Ярослав ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 13 0 0
Тістол Артем ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 13 0 0
Кримцов Єгор ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 0 0
Тятков Семен КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Дзиґа Даниіл КДЮСШ №2 м. Кропивницький 11 3 0
Розумович Микола ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 12 3 0
Єрмолаєв Кіріл ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 14 3 0
Залозний Давид КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 3 0
Обруч Ростислав "Чемпіон" м. Черкаси 12 3 0
Деркач Єгор КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 2 0
Захаревич Максим ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 13 2 0
Буханець Олександр "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 2 0
Сєрих Олександр «ІнБев Junior» м. Житомир 14 2 0
Ільченко Максим "Чемпіон" м. Черкаси 8 2 0
Сторчеус Тимофій "Чемпіон" м. Черкаси 12 2 0
Ляшевський Тимофій ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 11 2 0
Псюрніченко Родіон "Чемпіон" м. Черкаси 9 2 0
Прудніков Антон "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 2 0
Кримцов Єгор ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 2 0
Сивак Святослав ДЮСШ "Переможець" м. Київ 14 2 0
Карпук Андрій "Чемпіон" м. Черкаси 12 2 0
Пасічний Олександр КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 12 1 0
Матковський Олександр СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 1 0
Крахмальов Іван SC "179" м. Київ 12 1 0
Алєксєєв Нікіта «ІнБев Junior» м. Житомир 13 1 0
Великород Станіслав КДЮСШ №2 м. Кропивницький 12 1 0
Данилов Олександр КДЮСШ №2 м. Кропивницький 9 1 0
Буга Ярослав ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 13 1 0
Рашевський Павло КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0
Дзюбін Марат СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 1 0
Лозовик Дмитро КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0
Лисиця Микита СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 1 0
Осадчий Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0
Єременко Дмитро ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 12 1 0
Суботін Владислав СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 1 0
Баклицький Артем ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 14 1 0
Головатенко Іван "Чемпіон" м. Черкаси 12 1 0
Скубиш Костянтин СДЮШОР №2 м. Кропивницький 12 1 0
Буцик Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 1 0
Маляренко Вадим "Чемпіон" м. Черкаси 12 1 0
Шлапак Тимур КДЮСШ №2 м. Кропивницький 13 1 0
Тараненко Денис "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 7 1 0
Прохорчук Андрій «ІнБев Junior» м. Житомир 14 1 0
Кіряхно Нікіта «ІнБев Junior» м. Житомир 14 1 0
Курінний Владислав "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 1 0
Луценко Денис ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5 1 0
Мєшалкін Ярослав ФК "Дніпро-80"-2 м. Черкаси 8 1 0
Штовба Роман ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. 4 1 0
Рожнов Максим КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 1 0
Мироненко Ярослав "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 1 0
Головін Павло СДЮШОР №2 м. Кропивницький 4 1 0
Мустафаєв Ролан КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 1 0
Доскочинський Назар «ІнБев Junior» м. Житомир 14 1 0
Кирилович Іван «ІнБев Junior» м. Житомир 14 1 0
Дарієнко Дмитро КДЮСШ №2 м. Кропивницький 14 1 0
Батієвич Богдан ФК "Футбольна Родина" м. Черкаси 14 1 0
Хмуленко Максим "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 14 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І