Підписуйтесь на нас:

ЧУ U-11 Конференція "ПІВДЕНЬ"

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Шахматка

Тур 18
29.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Дунай" м. Ізмаїл 0:8 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
29.01.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
29.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Локомотив" м. Одеса 4:1 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
27.01.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:9 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 17
29.01.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
27.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8:3 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
27.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Дунай" м. Ізмаїл 0:16 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Локомотив" м. Одеса 2:2
(5:6,п)
ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Тур 16
28.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Дунай" м. Ізмаїл 5:3 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
07.11.2019 м. Гола Пристань ДЮФК "Флагман" м. Одеса 0:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 1:6 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Локомотив" м. Одеса 3:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 15
29.01.2020 м. Чорноморськ ДЮФК "Флагман" м. Одеса 2:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
06.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 7:4 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
04.11.2019 м. Гола Пристань ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 6:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
04.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Локомотив" м. Одеса 15:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 14
28.01.2020 м. Чорноморськ ДЮФК "Флагман" м. Одеса 5:1 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
28.01.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 1:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
10.12.2019 Крижанівка ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 2:2
(3:4,п)
ФК "Дунай" м. Ізмаїл
06.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:0 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 13
28.01.2020 м. Чорноморськ ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 7:2 ФК "Локомотив" м. Одеса
12.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 5:4 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
09.12.2019 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 5:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 12
11.12.2019 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2:1 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
09.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 3:0 ФК "Локомотив" м. Одеса
09.12.2019 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 5:2 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
05.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 11
11.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 0:6 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
07.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:2 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
07.11.2019 м. Гола Пристань ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:1 ФК "Локомотив" м. Одеса
04.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 6:0 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
Тур 10
28.01.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:4 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
27.01.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8:2 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
06.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Дунай" м. Ізмаїл 2:1 ФК "Локомотив" м. Одеса
06.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:10 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
Тур 9
10.12.2019 Крижанівка ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 4:1 ФК "Локомотив" м. Одеса
10.12.2019 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
10.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 9:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
10.12.2019 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 5:3 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
Тур 8
12.12.2019 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 4:0 ФК "Локомотив" м. Одеса
10.12.2019 Крижанівка ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 1:1
(3:1,п)
ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
09.12.2019 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
09.12.2019 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 6:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 7
27.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 0:4 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
11.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 1:1
(3:4,п)
ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
11.12.2019 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ФК "Локомотив" м. Одеса
07.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:3 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
Тур 6
28.01.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 2:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
11.12.2019 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2:2
(2:3,п)
ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
11.12.2019 Крижанівка ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 ФК "Локомотив" м. Одеса
06.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:2 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Тур 5
29.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Дунай" м. Ізмаїл 0:10 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
28.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 0:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
06.11.2019 м. Гола Пристань ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 4:4
(1:2,п)
ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
06.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:4 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Тур 4
12.12.2019 Крижанівка ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 3:2 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
06.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Локомотив" м. Одеса 8:1 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса
05.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Дунай" м. Ізмаїл 3:9 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:13 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 3
29.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Локомотив" м. Одеса 1:4 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
27.01.2020 м. Чорноморськ ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 0:8 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
11.12.2019 Крижанівка ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
05.11.2019 м. Гола Пристань ФК "Дунай" м. Ізмаїл 2:3 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2
28.01.2020 м. Чорноморськ ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 1:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
27.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Локомотив" м. Одеса 0:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
11.12.2019 Крижанівка ФК "Дунай" м. Ізмаїл 3:8 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
04.11.2019 м. Гола Пристань ДЮФК "Флагман" м. Одеса 3:4 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 1
29.01.2020 м. Чорноморськ ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 10:0 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл.
27.01.2020 м. Чорноморськ ФК "Локомотив" м. Одеса 4:3 ФК "Дунай" м. Ізмаїл
10.12.2019 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 4:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
10.12.2019 Крижанівка ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 0:9 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Сенчин Артем ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 21 1.31
Рудий Микита ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 14 0.88
Романюк Ілля ФК "Локомотив" м. Одеса 16 13 0.81
Дугін Єгор ДЮФК "Флагман" м. Одеса 16 12 0.75
Іваненко Давид ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 12 0.75
Доцин Микита ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 14 12 0.86
Біда Денис ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 15 11 0.73
Ниневський Євген ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 15 11 0.73
Ткачук Богдан ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 15 11 0.73
Каплун Артем ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 10 0.63
Букур Богдан ФК "Дунай" м. Ізмаїл 16 9 0.56
Тихоненко Максим ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 9 0.56
Агура Фелікс ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 15 8 0.53
Каращук Владислав ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 8 0.5
Тютюнник Микита ФК "Локомотив" м. Одеса 16 8 0.5

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Агура Фелікс ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 15 3 0
Ниневський Євген ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 15 2 0
Кірничук Артем ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 2 0
Сенчин Артем ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 2 0
Тареєв Ярослав ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 16 2 0
Сафтюк – Панько Артем ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 15 2 0
Хоменко Богдан ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 1 0
Портной Дмитро ДЮФК "Флагман" м. Одеса 16 1 0
Кошкін Ярослав ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 16 1 0
Сафонов Станіслав ФК "Локомотив" м. Одеса 16 1 0
Біда Денис ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 15 1 0
Косяк Владислав ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 15 1 0
Даниленко Максим ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 15 1 0
Верховінін Олексій ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 14 1 0
Гергі Анатолій ФК "Дунай" м. Ізмаїл 11 1 0
Барабаш Арсеній ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 11 1 0
Кресюн Юрій ДЮФК "Флагман" м. Одеса 11 1 0
Сорокін Данило ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16 1 0
Гадецький Станіслав ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 16 1 0
Дугін Єгор ДЮФК "Флагман" м. Одеса 16 1 0
Кічук Ернест ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 16 1 0
Гуйван Дмитро ФК "Локомотив" м. Одеса 16 1 0
Бурлака Олександр ФК "Локомотив" м. Одеса 16 1 0
Гулієв Рауль ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 16 1 0
Бондаренко Власій ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 9 1 0
Петренко Олександр ФК "Дунай" м. Ізмаїл 16 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І