Підписуйтесь на нас:

ЧУ U-11 Конференція "ЗАХІД"

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 14
28.01.2020 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 1:7 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
28.01.2020 м. Івано-Франківськ ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 1:3 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
28.01.2020 м. Івано-Франківськ ФК "Любарт" м. Луцьк 6:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 13
28.01.2020 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 5:0 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
28.01.2020 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 3:7 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
28.01.2020 м. Івано-Франківськ ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 1:6 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 12
27.01.2020 м. Івано-Франківськ КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 1:5 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
27.01.2020 м. Івано-Франківськ ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 1:8 ДЮСШ №4 м. Рівне
27.01.2020 м. Івано-Франківськ КІВС «Енергія» м. Львів 0:3 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 11
27.01.2020 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:2 ДЮСШ №4 м. Рівне
27.01.2020 м. Івано-Франківськ ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 2:2
(2:1,п)
ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.
27.01.2020 м. Івано-Франківськ КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 1:3 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 10
10.12.2019 м. Луцьк ФК "Любарт" м. Луцьк 1:6 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
10.12.2019 м. Луцьк ДЮСШ №4 м. Рівне 7:1 ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.
10.12.2019 м. Луцьк ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 3:2 КІВС «Енергія» м. Львів
Тур 9
10.12.2019 м. Луцьк Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 6:0 ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.
10.12.2019 м. Луцьк ДЮСШ №4 м. Рівне 6:1 КІВС «Енергія» м. Львів
10.12.2019 м. Луцьк КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 6:1 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
Тур 8
09.12.2019 м. Луцьк ФК "Любарт" м. Луцьк 6:1 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
09.12.2019 м. Луцьк ДЮСШ №4 м. Рівне 5:1 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
09.12.2019 м. Луцьк ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 4:1 КІВС «Енергія» м. Львів
Тур 7
09.12.2019 м. Луцьк ДЮСШ №4 м. Рівне 2:5 ФК "Любарт" м. Луцьк
09.12.2019 м. Луцьк КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 2:3 ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.
09.12.2019 м. Луцьк Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 5:1 КІВС «Енергія» м. Львів
Тур 6
06.11.2019 м. Городенка КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 1:0 КІВС «Енергія» м. Львів
06.11.2019 м. Городенка ФК "Любарт" м. Луцьк 4:0 ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.
06.11.2019 м. Городенка ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 2:10 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 5
06.11.2019 м. Городенка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:1 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
06.11.2019 м. Городенка ФК "Любарт" м. Луцьк 3:1 КІВС «Енергія» м. Львів
06.11.2019 м. Городенка ДЮСШ №4 м. Рівне 4:1 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
Тур 4
05.11.2019 м. Городенка ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 5:1 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
05.11.2019 м. Городенка ФК "Любарт" м. Луцьк 0:0
(3:4,п)
КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
05.11.2019 м. Городенка ДЮСШ №4 м. Рівне 2:1 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 3
05.11.2019 м. Городенка КІВС «Енергія» м. Львів 1:4 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
05.11.2019 м. Городенка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:4
(2:3,п)
ФК "Любарт" м. Луцьк
05.11.2019 м. Городенка ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 1:2 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 2
04.11.2019 м. Городенка ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 1:7 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл.
04.11.2019 м. Городенка КІВС «Енергія» м. Львів 1:5 ДЮСШ №4 м. Рівне
04.11.2019 м. Городенка ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 1:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 1
04.11.2019 м. Городенка КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 1:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
04.11.2019 м. Городенка ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 0:6 ФК "Любарт" м. Луцьк
04.11.2019 м. Городенка КІВС «Енергія» м. Львів 1:1
(2:3,п)
ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл.

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Царук Володимир ДЮСШ №4 м. Рівне 11 3 1
Ткачук Роман Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 12 2 0
Островський Ілля ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 12 2 0
Вишневський Ілля ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 12 2 0
Корнукий Олег Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 12 1 0
Цап Богдан ФК "Любарт" м. Луцьк 12 1 0
Чижевський Олександр КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 7 1 0
Пятковський Андрій КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 8 1 0
Буртник Іван КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. 8 1 0
Кіселик Максим ДЮСШ №4 м. Рівне 11 1 0
Блажеєв Арсен ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 11 1 0
Заяць Ростислав КІВС «Енергія» м. Львів 12 1 0
Матвіюк Артем ФК "Любарт" м. Луцьк 12 1 0
Якимюк Максим ДЮСШ №4 м. Рівне 12 1 0
Мельников Данило Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 12 1 0
Абрамов Михайло ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 6 1 0
Галюк Денис ДЮСШ №4 м. Рівне 12 1 0
Чорній Остап КІВС «Енергія» м. Львів 12 1 0
Андрейчук Денис Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 12 1 0
Варфоломеєв Ярослав ДЮСШ "Дунаївці" м. Дунаївці, Хмельницька обл. 12 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І