Підписуйтесь на нас:

ЧУ U-11 Конференція "ЦЕНТР"

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри

Шахматка

Тур 18
30.01.2020 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
30.01.2020 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 2:3 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
30.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 4:0 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
30.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 0:5 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
30.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:5 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 17
29.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 10:2 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
29.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 3:3
(4:5,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
29.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:1 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
29.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 5:1 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
29.01.2020 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 2:3 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
Тур 16
29.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 1:3 ДЮСШ №25 м.Київ
29.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
29.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 3:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
29.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 1:0 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
29.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:2 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
Тур 15
28.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:1 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
28.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:0 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
28.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 1:12 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 4:1 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 7:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
Тур 14
28.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 4:0 СК "Каштан" м. Київ
28.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 2:7 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 2:9 ДЮСШ №25 м.Київ
28.01.2020 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 5:6 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
28.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 2:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 13
27.01.2020 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:6 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
27.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 3:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
27.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 0:2 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
27.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5:1 СК "Каштан" м. Київ
12.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 4:0 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
Тур 12
12.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
12.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
12.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
12.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 5:2 СК "Каштан" м. Київ
12.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 1:4 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 11
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 2:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 1:4 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 5:3 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
11.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 10:0 СК "Каштан" м. Київ
11.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:5 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Тур 10
11.12.2019 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 0:10 ДЮСШ №25 м.Київ
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 2:6 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
11.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 4:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
Тур 9
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 4:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
10.12.2019 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 9:2 СК "Каштан" м. Київ
10.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 4:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 1:2 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
10.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:1 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 8
10.12.2019 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 1:4 ДЮСШ №25 м.Київ
10.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
10.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 9:0 СК "Каштан" м. Київ
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 4:4
(2:1,п)
МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
10.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 0:4 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 7
09.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 0:4 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
09.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 1:2 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
09.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 9:0 СК "Каштан" м. Київ
09.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 5:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
09.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:2 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 6
07.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 3:0 СК "Каштан" м. Київ
07.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 1:8 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
07.11.2019 м. Житомир ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 1:1
(0:2,п)
ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
07.11.2019 м. Житомир «ІнБев Junior» м. Житомир 1:4 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 5
07.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:6 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 7:3 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
06.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 1:4 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
06.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 3:5 «ІнБев Junior» м. Житомир
06.11.2019 м. Житомир ДЮСШ №25 м.Київ 10:2 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
Тур 4
06.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
06.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:6 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
06.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 2:6 «ІнБев Junior» м. Житомир
06.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:1 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
06.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 3
06.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 2:4 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
05.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:11 «ІнБев Junior» м. Житомир
05.11.2019 СК "Каштан" м. Київ 2:9 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
05.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:4 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
05.11.2019 м. Житмир ДЮСШ №25 м.Київ 5:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 2
05.11.2019 м. Житомир ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
05.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:1
(1:3,п)
МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
05.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:4
(1:2,п)
ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
04.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:4 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
04.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:6 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 1
04.11.2019 м. Житомир «ІнБев Junior» м. Житомир 7:4 ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл.
04.11.2019 м. Житомир ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 9:1 МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця
04.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:1 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
04.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 3:3
(6:7,п)
«Черкаський Дніпро» м.Черкаси
04.11.2019 м. Житомир ДЮСШ №25 м.Київ 16:0 СК "Каштан" м. Київ

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Нікітін Арсеній ДЮСШ №25 м.Київ 18 2 0
Сусідко Артем ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 2 0
Чорненький Олександр «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 11 2 0
Цип’ящук Богдан «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0
Каращук Владислав «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0
Годецький Олег ДЮСШ №25 м.Київ 18 1 0
Деркач Олександр МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 18 1 0
Протопопов Дамир МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 18 1 0
Оміновський Артур СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Кондраток Максим ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0
Іванов-Попіль Артем МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 18 1 0
Сума Дамір МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0
Бабенко Гордій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0
Ісмаілов Саді СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Пташкін Дмитро СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Осадчий Дмитро ДЮСШ м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0
Виговський Валерій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0
Федишин Рінат «ІнБев Junior» м. Житомир 19 1 0
Говорадло Дмитро «ІнБев Junior» м. Житомир 19 1 0
Гончар Артем МФК «Вінниця» - "Володимир" м. Вінниця 11 1 0
Межибовський Кирило ДЮСШ №25 м.Київ 18 1 0
Яковчук Назар МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0
Кравченко Мирослав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Ім'я І К/П В/С
Нагорний Олег 4 1 0.25
Шевцова Дар'я 4 1 0.25

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І