Підписуйтесь на нас:

ЧУ U-11 Конференція "ЦЕНТР"

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри

Шахматка

Тур 18
30.01.2020 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
30.01.2020 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 2:3 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
30.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 4:0 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
30.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 0:5 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
30.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:5 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 17
29.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 10:2 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
29.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 3:3
(4:5,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
29.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:1 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
29.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 5:1 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
29.01.2020 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 2:3 МФК «Вінниця» м. Вінниця
Тур 16
29.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 1:3 ДЮСШ №25 м.Київ
29.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
29.01.2020 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 3:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
29.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 1:0 МФК «Вінниця» м. Вінниця
29.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:2 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
Тур 15
28.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:1 МФК «Вінниця» м. Вінниця
28.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:0 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
28.01.2020 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 1:12 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 4:1 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 7:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
Тур 14
28.01.2020 с. Білозір’я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 4:0 СК "Каштан" м. Київ
28.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 2:7 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
28.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 2:9 ДЮСШ №25 м.Київ
28.01.2020 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 5:6 МФК «Вінниця» м. Вінниця
28.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 2:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 13
27.01.2020 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:6 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
27.01.2020 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 3:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
27.01.2020 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 0:2 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
27.01.2020 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5:1 СК "Каштан" м. Київ
12.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 4:0 МФК «Вінниця» м. Вінниця
Тур 12
12.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
12.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
12.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 0:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
12.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 5:2 СК "Каштан" м. Київ
12.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 1:4 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 11
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 2:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 1:4 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 5:3 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
11.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 10:0 СК "Каштан" м. Київ
11.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 1:5 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
Тур 10
11.12.2019 с. Білозір’я СК "Каштан" м. Київ 0:10 ДЮСШ №25 м.Київ
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 2:6 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
11.12.2019 с. Білозір’я МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
11.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 4:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
Тур 9
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 4:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
10.12.2019 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 9:2 СК "Каштан" м. Київ
10.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 4:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 1:2 МФК «Вінниця» м. Вінниця
10.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:1 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 8
10.12.2019 с. Білозір’я «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 1:4 ДЮСШ №25 м.Київ
10.12.2019 с. Білозір’я ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 3:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
10.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 9:0 СК "Каштан" м. Київ
10.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 4:4
(2:1,п)
МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
10.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 0:4 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 7
09.12.2019 с. Білозір’я «ІнБев Junior» м. Житомир 0:4 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
09.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ №25 м.Київ 1:2 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
09.12.2019 с. Білозір’я МФК «Вінниця» м. Вінниця 9:0 СК "Каштан" м. Київ
09.12.2019 с. Білозір’я ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 5:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
09.12.2019 с. Білозір’я «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:2 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
Тур 6
07.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 3:0 СК "Каштан" м. Київ
07.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» м. Вінниця 1:8 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
07.11.2019 м. Житомир ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 1:1
(0:2,п)
ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
07.11.2019 м. Житомир «ІнБев Junior» м. Житомир 1:4 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 5
07.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:6 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 7:3 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
06.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 1:4 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
06.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» м. Вінниця 3:5 «ІнБев Junior» м. Житомир
06.11.2019 м. Житомир ДЮСШ №25 м.Київ 10:2 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
Тур 4
06.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:1 «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл.
06.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:6 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
06.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 2:6 «ІнБев Junior» м. Житомир
06.11.2019 м. Житомир «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 3:1 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
06.11.2019 м. Житомир МФК «Вінниця» м. Вінниця 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 3
06.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 2:4 ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
05.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:11 «ІнБев Junior» м. Житомир
05.11.2019 СК "Каштан" м. Київ 2:9 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
05.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:4 МФК «Вінниця» м. Вінниця
05.11.2019 м. Житмир ДЮСШ №25 м.Київ 5:1 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
Тур 2
05.11.2019 м. Житомир ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 5:1 «ІнБев Junior» м. Житомир
05.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:1
(1:3,п)
МФК «Вінниця» м. Вінниця
05.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 4:4
(1:2,п)
ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
04.11.2019 м. Житомир СК "Каштан" м. Київ 0:4 «Черкаський Дніпро» м.Черкаси
04.11.2019 м. Житомир МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 1:6 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 1
04.11.2019 м. Житомир «ІнБев Junior» м. Житомир 7:4 ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл.
04.11.2019 м. Житомир ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 9:1 МФК «Вінниця» м. Вінниця
04.11.2019 м. Житомир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:1 МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл.
04.11.2019 м. Житомир «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 3:3
(6:7,п)
«Черкаський Дніпро» м.Черкаси
04.11.2019 м. Житомир ДЮСШ №25 м.Київ 16:0 СК "Каштан" м. Київ

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Капранов Іван ДЮСШ №25 м.Київ 18 28 1.56
Цебенко Назар ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 23 1.21
Добровольский Андрій ДЮСШ №25 м.Київ 18 17 0.94
Вольвач Дмитро «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 19 15 0.79
Кравченко Мирослав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 13 0.72
Литвиновський Данііл «ІнБев Junior» м. Житомир 13 12 0.92
Цапук Мирослав МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 17 12 0.71
Цип’ящук Богдан «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 11 0.58
Штихаренко Альберт ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 10 0.56
Шапавалов Григорій «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 19 8 0.42
Ванденвін Антон «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 8 0.42
Жидкович Денис ДЮСШ №25 м.Київ 18 8 0.44
Поканевич Артур МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 8 0.44
Говорадло Дмитро «ІнБев Junior» м. Житомир 19 7 0.37
Зубенко Назар ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 7 0.39
Цвігун Ілля ДЮСШ №25 м.Київ 18 7 0.39
Приданюк Любомир ДЮСШ №25 м.Київ 18 6 0.33
Ставінчук Дмитро КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 6 0.33
Капустян Богдан «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 6 0.32
Левченко Нікіта «ІнБев Junior» м. Житомир 19 6 0.32
Федишин Рінат «ІнБев Junior» м. Житомир 19 6 0.32
Іванов-Попіль Артем МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 5 0.28
Луценко Тимур КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 5 0.28
Кіряхно Максим «ІнБев Junior» м. Житомир 19 5 0.26
Жданюк Данило «ІнБев Junior» м. Житомир 19 4 0.21
Соколан Артем ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 17 4 0.24
Пономаренко Михайло «ІнБев Junior» м. Житомир 12 4 0.33
Литвиненко Назар «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 19 4 0.21
Рябокінь Тимофій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 4 0.22
Лебедь Олександр МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 4 0.22
Гапченко Кирило «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 19 4 0.21
Чорненький Олександр «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 11 4 0.36
Тригуб Владислав ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 4 0.21
Мединський Ростислав «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 4 0.21
Дерев’янчук Артем МФК «Вінниця» м. Вінниця 11 4 0.36
Крижній Богдан «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 6 4 0.67
Годецький Олег ДЮСШ №25 м.Київ 18 4 0.22
Петленко Артем ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 3 0.16
Межибовський Кирило ДЮСШ №25 м.Київ 18 3 0.17
Миронець Матвій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 3 0.18
Косинчук Денис «ІнБев Junior» м. Житомир 13 3 0.23
Трегуб Тимофій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 12 3 0.25
Погребняк Владислав ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 3 0.16
Кравцов Дмитро МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 3 0.17
Крисько Арістарх КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 3 0.17
Деркач Олександр МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 3 0.17
Голік Костянтин ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 3 0.17
Деркач Нікіта ДЮСШ №25 м.Київ 15 2 0.13
Ярощук Ярослав МФК «Вінниця» м. Вінниця 12 2 0.17
Осадчий Дмитро ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 2 0.11
Гриценко Назар ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 2 0.11
Хромцов Гліб СК "Каштан" м. Київ 12 2 0.17
Юркунас Артем ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 12 2 0.17
Казановський Олександр КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 2 0.11
Пономарчук Нікіта СК "Каштан" м. Київ 18 2 0.11
Бережнюк Максим МФК «Вінниця» м. Вінниця 12 2 0.17
Зіменко Вадим «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 9 2 0.22
Бачківський Артем ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 2 0.11
Мазур Ілля МФК «Вінниця» м. Вінниця 12 2 0.17
Васильченко Іван «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 2 0.11
Виговський Валерій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 2 0.11
Бабенко Гордій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 2 0.11
Дудар Данило МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 2 0.11
Козакевич Андрій МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 2 0.11
Косий Данило МФК «Вінниця» м. Вінниця 11 1 0.09
Грицак Сергій МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 12 1 0.08
Вороний Давид КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 9 1 0.11
Баранівський Максим МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 10 1 0.1
Хребтій Дмитро МФК «Вінниця» м. Вінниця 10 1 0.1
Єськов Андрій ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0.05
Сума Дамір МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0.06
Грищенко Андрій МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 17 1 0.06
Сусідко Артем ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0.06
Кошуба Максим «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 19 1 0.05
Вернигора Євген ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0.05
Лебідь Микола «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0.05
Каращук Владислав «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0.05
Масюта Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 1 0.06
Ходаківський Владислав МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0.06
Ісмаілов Саді СК "Каштан" м. Київ 18 1 0.06
Курлюк Єгор КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 1 0.06
Денисенко Нікіта КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 1 0.06
Оміновський Артур СК "Каштан" м. Київ 18 1 0.06
Кулик Захар «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 6 1 0.17
Науменко Микита ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 0 0
Яковчук Назар МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 0 0
Протопопов Дамир МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 0 0
Пташкін Дмитро СК "Каштан" м. Київ 18 0 0
Гончар Артем МФК «Вінниця» м. Вінниця 11 0 0
Кондраток Максим ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 0 0
Нікітін Арсеній ДЮСШ №25 м.Київ 18 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Нікітін Арсеній ДЮСШ №25 м.Київ 18 2 0
Сусідко Артем ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 2 0
Чорненький Олександр «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 11 2 0
Цип’ящук Богдан «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0
Кравченко Мирослав ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0
Годецький Олег ДЮСШ №25 м.Київ 18 1 0
Деркач Олександр МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 1 0
Протопопов Дамир МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 1 0
Іванов-Попіль Артем МФК «Вінниця» м. Вінниця 18 1 0
Оміновський Артур СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Кондраток Максим ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0
Ісмаілов Саді СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Виговський Валерій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0
Каращук Владислав «Черкаський Дніпро» м.Черкаси 19 1 0
Осадчий Дмитро ДЮСШ "Дружба" м. Кагарлик, Київська обл. 19 1 0
Пташкін Дмитро СК "Каштан" м. Київ 18 1 0
Федишин Рінат «ІнБев Junior» м. Житомир 19 1 0
Сума Дамір МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0
Говорадло Дмитро «ІнБев Junior» м. Житомир 19 1 0
Гончар Артем МФК «Вінниця» м. Вінниця 11 1 0
Яковчук Назар МФК «МАЛ» м.Коростень, Житомирської обл. 18 1 0
Межибовський Кирило ДЮСШ №25 м.Київ 18 1 0
Бабенко Гордій ФК «Дніпро-80» м.Черкаси 18 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Ім'я І К/П В/С
Нагорний Олег 4 1 0.25
Шевцова Дар'я 4 1 0.25

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І