Підписуйтесь на нас:

"CHORNOMORSK CUP" U-13

Турнірна таблиця Результати Відео Команди
Тур 7
26.06.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
26.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 3:2 ФК "Любарт" м. Луцьк
26.06.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ №12 м. Харків 5:1 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
25.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 7:4 ДЮСШ-1 м. Київ
Тур 6
25.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 3:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
25.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 3:6 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
25.06.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ №12 м. Харків 4:2 ДЮСШ-1 м. Київ
25.06.2021 м. Чорноморськ МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 3:8 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 5
24.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 6:4 ДЮСШ-1 м. Київ
24.06.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ №12 м. Харків 7:3 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
24.06.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:0 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
24.06.2021 м. Чорноморськ МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 2:6 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 4
23.06.2021 м. Чорноморськ МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 1:3 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
23.06.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ №12 м. Харків 2:4 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
23.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ-1 м. Київ 0:6 ФК "Чорне море" м. Одеса
23.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 12:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3
22.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ-1 м. Київ 1:4 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
22.06.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 10:0 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
22.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 2:2
(8:7,п)
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
22.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 2:2
(4:2,п)
КДЮСШ №12 м. Харків
Тур 2
22.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 1:4 КДЮСШ №12 м. Харків
22.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 3:3
(3:2,п)
ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
22.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Любарт" м. Луцьк 1:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
21.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ-1 м. Київ 3:2 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1
21.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 4:3 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
21.06.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 2:4 ФК "Любарт" м. Луцьк
21.06.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 4:3 КДЮСШ №12 м. Харків
21.06.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 19:0 ДЮСШ-1 м. Київ

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І