Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат U-19 МЕЛ

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці
Тур 9
09.04.2024 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 6:4 ФК "Чорне море" м. Одеса
09.04.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 1:6 ФК "Копа" м. Львів
Тур 8
08.04.2024 ФК "Копа" м. Львів 2:9 ФК "Чорне море" м. Одеса
08.04.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 1:7 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ
Тур 7
07.04.2024 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 2:2
(4:3,п)
ФК "Копа" м. Львів
07.04.2024 ФК "Чорне море" м. Одеса 4:5 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Тур 6
25.01.2024 ФК "Чорне море" м. Одеса 3:5 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ
25.01.2024 ФК "Копа" м. Львів 1:4 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Тур 5
24.01.2024 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 6:3 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
24.01.2024 ФК "Чорне море" м. Одеса 4:2 ФК "Копа" м. Львів
Тур 4
23.01.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 1:7 ФК "Чорне море" м. Одеса
23.01.2024 ФК "Копа" м. Львів 1:6 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ
Тур 3
22.11.2023 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 2:4 ФК "Копа" м. Львів
22.11.2023 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 2:3 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 2
21.11.2023 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 0:10 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ
21.11.2023 ФК "Копа" м. Львів 2:4 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 1
20.11.2023 ФК "Чорне море" м. Одеса 6:2 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
20.11.2023 "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 4:3 ФК "Копа" м. Львів

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Воронюк Тарас "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 12 1.33
Запивахін Іван ФК "Чорне море" м. Одеса 9 10 1.11
Діброва Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 9 9 1
Клімчук Артем "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 8 0.89
Лінов Богдан ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 9 7 0.78
Савич Ярослав "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 7 0.78
Кривко Олег "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 6 0.67
Виноградський Ілля ФК "Чорне море" м. Одеса 9 6 0.67
Андрієнко Даніїл ФК "Чорне море" м. Одеса 9 6 0.67
Александер Арсен-Дмитро ФК "Копа" м. Львів 9 5 0.56
Гупало Максим ФК "Копа" м. Львів 9 5 0.56
Парулава Міраб ФК "Чорне море" м. Одеса 8 4 0.5
Жуков Олександр "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 4 0.44
Франчук Василь "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 4 0.44
Таргонський Сергій ФК "Копа" м. Львів 9 4 0.44
Романенко Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 7 3 0.43
Зивер Олександр ФК "Копа" м. Львів 9 3 0.33
Коломієць Артем ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 2 0.33
Яровий Максим ФК "Копа" м. Львів 9 2 0.22
Тимощук Володимир ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 9 2 0.22
Мигаль Дмитро ФК "Копа" м. Львів 9 2 0.22
Степанов Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 9 2 0.22
Савка Владислав "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 2 0.22
Янишевський Тарас ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 1 0.17
Яблонський Артем ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 3 1 0.33
Плескач Артем "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 6 1 0.17
Ковальчук Владислав ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 3 1 0.33
Гавриш Владислав ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 3 1 0.33
Черняхівський Даніїл ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 1 0.17
Гекалюк Ярослав 6 1 0.17
Романюк Дмитро 6 1 0.17
Домарат Олег ФК "Копа" м. Львів 9 1 0.11
Заносій Данило ФК "Чорне море" м. Одеса 7 1 0.14
Макар Дем`ян "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0.11
Тегляєв Марк ФК "Чорне море" м. Одеса 9 1 0.11
Кравчук Ярослав ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 9 1 0.11
Приходько Ілля "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0.11
Бойко Іван "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0.11
Сакара Микола ФК "Чорне море" м. Одеса 9 1 0.11
Гришук Микола "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 3 1 0.33
Кузьмич Назар "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 0 0
Савонік Орест "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 0 0
Лисак Максим "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 0 0
Петренко Артем 6 0 0
Піхлик Максим ФК "Копа" м. Львів 3 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Запивахін Іван ФК "Чорне море" м. Одеса 9 1 1
Янишевський Тарас ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 0 1
Степанов Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 9 2 0
Таргонський Сергій ФК "Копа" м. Львів 9 2 0
Черняхівський Даніїл ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 2 0
Андрієнко Даніїл ФК "Чорне море" м. Одеса 9 2 0
Воронюк Тарас "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Мигаль Дмитро ФК "Копа" м. Львів 9 1 0
Савонік Орест "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Кузьмич Назар "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Романенко Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 7 1 0
Гекалюк Ярослав 6 1 0
Заносій Данило ФК "Чорне море" м. Одеса 7 1 0
Кравчук Ярослав ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 9 1 0
Романюк Дмитро 6 1 0
Піхлик Максим ФК "Копа" м. Львів 3 1 0
Гавриш Владислав ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 3 1 0
Лисак Максим "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Домарат Олег ФК "Копа" м. Львів 9 1 0
Александер Арсен-Дмитро ФК "Копа" м. Львів 9 1 0
Савич Ярослав "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Діброва Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 9 1 0
Клімчук Артем "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0
Гупало Максим ФК "Копа" м. Львів 9 1 0
Сакара Микола ФК "Чорне море" м. Одеса 9 1 0
Зивер Олександр ФК "Копа" м. Львів 9 1 0
Савка Владислав "Ураган-2-КФВ" м. Івано-Франківськ 9 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І