Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-13 Перша Ліга

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці

2-й груповий етап

Група A

І В ВП ПП П Г О
1 КІВС Футзал м. Львів 2 2 0 0 0 21:2 6
2 ДЮСШ №25 м.Київ 2 1 0 0 1 11:9 3
3 МФК «Вінниця» м. Вінниця 2 0 0 0 2 3:24 0

Шахматка

1-й груповий етап

Тур 3
Група A
18.02.2021 с. Білозір'я МФК «Вінниця» м. Вінниця 0:15 КІВС Футзал м. Львів
Тур 2
Група A
17.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 9:3 МФК «Вінниця» м. Вінниця
Тур 1
Група A
18.02.2021 с. Білозір'я КІВС Футзал м. Львів 6:2 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур Final
18.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 3:1 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
18.02.2021 с. Білозір'я "Олімп" м. Миколаїв 2:2
(5:4,п)
МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.
Тур 1/2
17.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 4:0 "Олімп" м. Миколаїв
17.02.2021 с. Білозір'я ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 4:2 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.
Тур Final
18.02.2021 с. Білозір'я "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 1:3 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
18.02.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:1 "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса
Тур 1/2
17.02.2021 с. Білозір'я "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 4:1 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
17.02.2021 с. Білозір'я "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5:1 "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса
Тур 5
Група A
17.02.2021 с. Білозір'я МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 2:6 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
17.02.2021 с. Білозір'я "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса 1:3 "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл.
17.02.2021 с. Білозір'я КІВС Футзал м. Львів 1:3 ДЮСШ №25 м.Київ
Група B
17.02.2021 с. Білозір'я "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5:1 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
17.02.2021 с. Білозір'я ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 3:3
(4:3,п)
"Олімп" м. Миколаїв
Тур 4
Група A
16.02.2021 с. Білозір'я МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 5:3 ДЮСШ №25 м.Київ
16.02.2021 с. Білозір'я "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса 3:1 КІВС Футзал м. Львів
16.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 1:4 "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл.
Група B
16.02.2021 с. Білозір'я ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 0:9 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
16.02.2021 с. Білозір'я МФК «Вінниця» м. Вінниця 0:16 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3
Група A
16.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 2:2
(1:2,п)
"Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса
16.02.2021 с. Білозір'я "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 6:2 ДЮСШ №25 м.Київ
16.02.2021 с. Білозір'я КІВС Футзал м. Львів 2:1 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.
Група B
16.02.2021 с. Білозір'я "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 4:2 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
16.02.2021 с. Білозір'я "Олімп" м. Миколаїв 5:0 МФК «Вінниця» м. Вінниця
Тур 2
Група A
16.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 2:3 "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса
15.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ №2 м. Кропивницький 3:2 КІВС Футзал м. Львів
15.02.2021 с. Білозір'я "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 6:0 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.
Група B
16.02.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6:0 МФК «Вінниця» м. Вінниця
15.02.2021 с. Білозір'я "Олімп" м. Миколаїв 2:7 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1
Група A
15.02.2021 с. Білозір'я "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса 3:1 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.
15.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 3:5 КДЮСШ №2 м. Кропивницький
15.02.2021 с. Білозір'я КІВС Футзал м. Львів 3:4 "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл.
Група B
15.02.2021 с. Білозір'я МФК «Вінниця» м. Вінниця 2:9 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
15.02.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6:0 "Олімп" м. Миколаїв

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Кушнір Ростислав МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 6 4 0
Ібрагім Тимур "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 6 2 0
Дацько Максим КІВС Футзал м. Львів 7 2 0
Сухоруков Максим МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 7 2 0
Присяжнюк Максим ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 6 2 0
Шпак Олександр КІВС Футзал м. Львів 7 1 0
Раснюк Максим "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса 7 1 0
Возняк Микита КДЮСШ №2 м. Кропивницький 7 1 0
Рожнов Максим КДЮСШ №2 м. Кропивницький 7 1 0
Волобоєв Станіслав МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 7 1 0
Постика Кирил МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 7 1 0
Богданов Арсеній "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса 7 1 0
Коріневський Олексій "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 7 1 0
Мамаєв Ярослав КДЮСШ №2 м. Кропивницький 7 1 0
Саранчук Степан "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 6 1 0
Підчеха Богдан КІВС Футзал м. Львів 7 1 0
Донець Арсеній ДЮСШ №25 м.Київ 7 1 0
Колєсніков Олександр ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6 1 0
Ковальчук Дмитро ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк 6 1 0
Рильський Максим ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6 1 0
Савчук Олександр "Олімп" м. Миколаїв 6 1 0
Данилов Олександр КДЮСШ №2 м. Кропивницький 7 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І