Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-11 Вища Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Шахматка

Тур 17
10.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Respect" м. Луцьк 10:0 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
10.02.2022 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 8:1 СК "Сокіл" м. Хмельницький
10.02.2022 м. Івано-Франківськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:8 СКА "Гармонія" м. Одеса
10.02.2022 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:3 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
10.02.2022 м. Івано-Франківськ КІВС Футзал м. Львів 1:2 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
07.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Чорне море" м. Одеса 3:2 "Локомотив" м. Кривий Ріг
Тур 16
09.02.2022 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:5 "Локомотив" м. Кривий Ріг
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 1:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Чорне море" м. Одеса 3:0 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
09.02.2022 м. Івано-Франківськ СКА "Гармонія" м. Одеса 5:1 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
09.02.2022 м. Івано-Франківськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:1 КІВС Футзал м. Львів
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Respect" м. Луцьк 3:1 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 15
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:2 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 4:1 "Локомотив" м. Кривий Ріг
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Чорне море" м. Одеса 1:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
09.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Respect" м. Луцьк 2:2
(3:2,п)
КІВС Футзал м. Львів
09.02.2022 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:1 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
09.02.2022 м. Івано-Франківськ СКА "Гармонія" м. Одеса 4:1 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 14
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ФК "Respect" м. Луцьк 3:1 ФК "Чорне море" м. Одеса
08.02.2022 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:0 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
08.02.2022 м. Івано-Франківськ СКА "Гармонія" м. Одеса 4:2 КІВС Футзал м. Львів
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 7:0 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
08.02.2022 м. Івано-Франківськ "Локомотив" м. Кривий Ріг 3:3
(5:4,п)
ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮСШ ХФТІ м. Харків 3:9 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 13
08.02.2022 м. Івано-Франківськ СКА "Гармонія" м. Одеса 0:0
(4:5,п)
ФК "Чорне море" м. Одеса
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 4:1 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
08.02.2022 м. Івано-Франківськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 ФК "Respect" м. Луцьк
08.02.2022 м. Івано-Франківськ "Локомотив" м. Кривий Ріг 5:1 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮСШ ХФТІ м. Харків 3:0 КІВС Футзал м. Львів
08.02.2022 м. Івано-Франківськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 12
07.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 2:1 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
07.02.2022 м. Івано-Франківськ СКА "Гармонія" м. Одеса 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
07.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6:1 ФК "Respect" м. Луцьк
07.02.2022 м. Івано-Франківськ ДЮСШ ХФТІ м. Харків 2:3 ФК "Чорне море" м. Одеса
07.02.2022 м. Івано-Франківськ СК "Сокіл" м. Хмельницький 3:3
(3:4,п)
КІВС Футзал м. Львів
07.02.2022 м. Івано-Франківськ "Локомотив" м. Кривий Ріг 7:1 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 11
09.12.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:1 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
09.12.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 КІВС Футзал м. Львів
09.12.2021 с. Білозір'я ФК "Чорне море" м. Одеса 2:0 СК "Сокіл" м. Хмельницький
09.12.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 4:0 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
09.12.2021 с. Білозір'я ФК "Respect" м. Луцьк 3:9 "Локомотив" м. Кривий Ріг
08.12.2021 с. Білозір'я СКА "Гармонія" м. Одеса 1:3 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Тур 10
08.12.2021 с. Білозір'я ФК "Чорне море" м. Одеса 0:0
(0:3,п)
КІВС Футзал м. Львів
08.12.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 5:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
08.12.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:2 СК "Сокіл" м. Хмельницький
08.12.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 7:1 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
08.12.2021 с. Білозір'я ФК "Respect" м. Луцьк 3:1 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
08.12.2021 с. Білозір'я СКА "Гармонія" м. Одеса 1:6 "Локомотив" м. Кривий Ріг
Тур 9
08.12.2021 с. Білозір'я ФК "Respect" м. Луцьк 2:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
08.12.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:6 ФК "Чорне море" м. Одеса
08.12.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:3 КІВС Футзал м. Львів
07.12.2021 с. Білозір'я ДЮСШ ХФТІ м. Харків 2:5 "Локомотив" м. Кривий Ріг
07.12.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 4:2 СК "Сокіл" м. Хмельницький
07.12.2021 с. Білозір'я СКА "Гармонія" м. Одеса 2:2
(3:5,п)
ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
Тур 8
07.12.2021 с. Білозір'я ФК "Respect" м. Луцьк 6:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
07.12.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:2
(2:4,п)
ФК "Чорне море" м. Одеса
07.12.2021 с. Білозір'я СКА "Гармонія" м. Одеса 2:2
(4:3,п)
Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
07.12.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 5:0 КІВС Футзал м. Львів
07.12.2021 с. Білозір'я ДЮСШ ХФТІ м. Харків 0:2 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
07.12.2021 с. Білозір'я "Локомотив" м. Кривий Ріг 8:4 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 7
06.12.2021 с. Білозір'я СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:6 ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.
06.12.2021 с. Білозір'я СКА "Гармонія" м. Одеса 2:4 ФК "Respect" м. Луцьк
06.12.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 1:1
(2:3,п)
ФК "Чорне море" м. Одеса
06.12.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:0
(2:3,п)
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
06.12.2021 с. Білозір'я "Локомотив" м. Кривий Ріг 5:2 КІВС Футзал м. Львів
06.12.2021 с. Білозір'я ДЮСШ ХФТІ м. Харків 2:7 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 6
28.10.2021 Крижанівка СКА "Гармонія" м. Одеса 5:4 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
28.10.2021 Крижанівка ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 5:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
28.10.2021 Крижанівка ДЮСШ ХФТІ м. Харків 3:5 ФК "Respect" м. Луцьк
28.10.2021 Крижанівка ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 2:0 КІВС Футзал м. Львів
28.10.2021 Крижанівка "Локомотив" м. Кривий Ріг 2:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
28.10.2021 Крижанівка СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 5
27.10.2021 Крижанівка КІВС Футзал м. Львів 1:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
27.10.2021 Крижанівка "Локомотив" м. Кривий Ріг 9:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
27.10.2021 Крижанівка СК "Сокіл" м. Хмельницький 3:7 ФК "Respect" м. Луцьк
27.10.2021 Крижанівка ДЮСШ ХФТІ м. Харків 2:3 СКА "Гармонія" м. Одеса
27.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:1 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
27.10.2021 Крижанівка ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 0:1 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 4
27.10.2021 Крижанівка СК "Сокіл" м. Хмельницький 2:3 СКА "Гармонія" м. Одеса
27.10.2021 Крижанівка "Локомотив" м. Кривий Ріг 1:3 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
27.10.2021 Крижанівка ДЮСШ ХФТІ м. Харків 3:6 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
27.10.2021 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:5 ФК "Чорне море" м. Одеса
27.10.2021 Крижанівка ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 2:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
27.10.2021 Крижанівка КІВС Футзал м. Львів 1:4 ФК "Respect" м. Луцьк
Тур 3
26.10.2021 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 4:4
(5:4,п)
ФК "Respect" м. Луцьк
26.10.2021 Крижанівка СК "Сокіл" м. Хмельницький 3:2 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
26.10.2021 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:0 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
26.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:12 "Локомотив" м. Кривий Ріг
26.10.2021 Крижанівка ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 1:1
(3:1,п)
ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
26.10.2021 Крижанівка КІВС Футзал м. Львів 0:1 СКА "Гармонія" м. Одеса
Тур 2
26.10.2021 Крижанівка СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:6 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
26.10.2021 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:3 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
26.10.2021 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 1:4 СКА "Гармонія" м. Одеса
26.10.2021 Крижанівка КІВС Футзал м. Львів 4:2 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
26.10.2021 Крижанівка ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 0:4 "Локомотив" м. Кривий Ріг
26.10.2021 Крижанівка ФК "Respect" м. Луцьк 2:1 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 1
25.10.2021 Крижанівка КІВС Футзал м. Львів 5:2 СК "Сокіл" м. Хмельницький
25.10.2021 Крижанівка ФК "Respect" м. Луцьк 1:7 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
25.10.2021 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 5:5
(2:4,п)
"Локомотив" м. Кривий Ріг
25.10.2021 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:2 СКА "Гармонія" м. Одеса
25.10.2021 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 5:1 ДЮСШ ХФТІ м. Харків
25.10.2021 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:3
(3:4,п)
ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл.

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Величко Іван "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 59 3.47
Мартин Ігор ФК "Respect" м. Луцьк 17 27 1.59
Андрієчко Захар Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 23 1.35
Бормотов Дмитро ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 22 1.29
Єфстаф'єв Назар СКА "Гармонія" м. Одеса 17 13 0.76
Гулієв Рауль СКА "Гармонія" м. Одеса 17 13 0.76
Хохлов Кіріл ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 13 0.76
Іваненко Михайло СКА "Гармонія" м. Одеса 17 12 0.71
Сірко Олексій ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 12 0.71
Шалар Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 17 12 0.71
Бачинський Ярослав ФК "Respect" м. Луцьк 17 12 0.71
Ладиненко Олег ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 12 0.71
Лясковський Марко Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 11 0.65
Вража Дмитро "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 10 0.59
Насиров Михайло ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 9 0.53
Симоненко Тимур "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 9 0.53
Семенченко Арсеній ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 9 1.5
Бутенко Мирослав ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 8 0.47
Бабій Ілля СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 8 0.47
Кирик Захар СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 7 0.41
Попов Кирило ФК "Чорне море" м. Одеса 17 7 0.41
Воробйов Северин КІВС Футзал м. Львів 17 7 0.41
Колос Іван ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 6 0.35
Мельничук Максим Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 6 0.35
Божук Максим СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 6 0.35
Данілів Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 6 0.35
Ковалик Маркіян КІВС Футзал м. Львів 17 6 0.35
Гаврилюк Владислав КІВС Футзал м. Львів 17 6 0.35
Камінський Олександр ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 6 0.35
Бортнюк Богдан ФК "Respect" м. Луцьк 17 6 0.35
Котелянець Кирило ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 6 0.35
Нужний Мілєн СКА "Гармонія" м. Одеса 17 5 0.29
Осіпов Нікіта ДЮСШ ХФТІ м. Харків 16 5 0.31
Научу Гліб ФК "Чорне море" м. Одеса 17 5 0.29
Господінов Андрій ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 5 0.29
Возний Денис ФК "Чорне море" м. Одеса 17 5 0.29
Табунщик Микита ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 5 0.29
Андріадіс Максим ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 5 0.29
Сапега Дмитро ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 6 4 0.67
Орел Лев КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 4 0.24
Винницький Маркіян КІВС Футзал м. Львів 17 4 0.24
Сашенко Ярослав ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 4 0.24
Дубенський Олександр ФК "Respect" м. Луцьк 17 4 0.24
Дмитрієв Назар СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 4 0.24
Семенюк Олександр СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 4 0.24
Лінник Андрій СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 3 0.18
Проноза Володимир ФК "Respect" м. Луцьк 17 3 0.18
Янцеловський Андрій ФК "Чорне море" м. Одеса 17 3 0.18
Дмитрієв Андрій ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 3 0.18
Роговий Тимофій ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 3 0.18
Марцінішин Володимир СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 3 0.18
Тупік Кіріл КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 3 0.18
Чорний Роман ФК "Respect" м. Луцьк 6 3 0.5
Колеснік Валерій ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 3 0.18
Михальов Артур ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 3 0.18
Салдатков Степан ФК "Чорне море" м. Одеса 17 3 0.18
Іванов Богдан ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 2 0.12
Арабаджи Єгор СКА "Гармонія" м. Одеса 17 2 0.12
Дарієнко Костянтин ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 2 0.12
Дяченко Арсеній ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 2 0.12
Самець Денис КІВС Футзал м. Львів 17 2 0.12
Ступницький Михайло ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 2 0.12
Тимків Андрій Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 16 2 0.13
Кічук Ернест СКА "Гармонія" м. Одеса 17 2 0.12
Лаврук Юрій Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 2 0.12
Мазовецький Володимир ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 2 0.12
Кизима Захар КІВС Футзал м. Львів 17 2 0.12
Кайсен Дмитро "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 2 0.12
Данилюк Ілля "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 2 0.12
Борис Олег 11 2 0.18
Петров Влас ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 2 0.12
Довгій Юрій "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 2 0.12
Мазовецький Святослав ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 2 0.12
Даценко Андрій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 2 0.12
Федак Андрій СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 2 0.12
Голіней Максим "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 2 0.12
Мовчан Владислав ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 1 0.06
Лютов Давід 11 1 0.09
Стоянов Ростислав ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0.06
Божко Назар ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 1 0.06
Жежу Юрій ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 1 0.06
Дуплін Златан КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 1 0.06
Кухтарук Ростислав Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 6 1 0.17
Компанієць Максим ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0.06
Іваненко Григорій СКА "Гармонія" м. Одеса 17 1 0.06
Пужаков Микита ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 1 0.06
Тулашвілі Давид ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0.06
Довгун Дмитро ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0.06
Бондар Михайло ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0.06
Клєва Кирил "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 1 0.06
Хороб Данієль Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 1 0.06
Ломакін Матвій ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0.06
Сазанський Марк СКА "Гармонія" м. Одеса 17 1 0.06
Кошатюк Даниїл ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0.06
Сікуцький Станіслав СКА "Гармонія" м. Одеса 17 1 0.06
Мущак Микита "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 1 0.06
Борбулевич Роман КІВС Футзал м. Львів 17 1 0.06
Остринський Роман ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 1 0.06
Форманюк Станіслав ФК "Respect" м. Луцьк 6 1 0.17
Горобець Нестор Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 0 0
Бубенець Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 0 0
Демчук Тимофій ФК "Respect" м. Луцьк 17 0 0
Іванюк Віктор 11 0 0
Кулик Арсен Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 0 0
Морозов Володимир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Тимків Андрій Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 16 6 0
Осіпов Нікіта ДЮСШ ХФТІ м. Харків 16 4 0
Гулієв Рауль СКА "Гармонія" м. Одеса 17 3 0
Нужний Мілєн СКА "Гармонія" м. Одеса 17 3 0
Данілів Артем КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 2 0
Возний Денис ФК "Чорне море" м. Одеса 17 2 0
Пужаков Микита ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 17 2 0
Шалар Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 17 2 0
Божук Максим СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 2 0
Научу Гліб ФК "Чорне море" м. Одеса 17 2 0
Мущак Микита "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 2 0
Мартин Ігор ФК "Respect" м. Луцьк 17 2 0
Господінов Андрій ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 2 0
Мельничук Максим Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 2 0
Бондар Михайло ФК "Чорне море" м. Одеса 17 2 0
Котелянець Кирило ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 2 0
Колос Іван ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 1 0
Марцінішин Володимир СК "Сокіл" м. Хмельницький 17 1 0
Морозов Володимир КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 1 0
Роговий Тимофій ДЮСШ ХФТІ м. Харків 17 1 0
Кулик Арсен Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 1 0
Демчук Тимофій ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0
Попов Кирило ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0
Дарієнко Костянтин ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 1 0
Остринський Роман ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 1 0
Янцеловський Андрій ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0
Табунщик Микита ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 17 1 0
Іваненко Григорій СКА "Гармонія" м. Одеса 17 1 0
Воробйов Северин КІВС Футзал м. Львів 17 1 0
Величко Іван "Локомотив" м. Кривий Ріг 17 1 0
Тулашвілі Давид ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0
Бубенець Владислав КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 17 1 0
Іванюк Віктор 11 1 0
Жежу Юрій ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 17 1 0
Горобець Нестор Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 17 1 0
Бачинський Ярослав ФК "Respect" м. Луцьк 17 1 0
Салдатков Степан ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 18
Дата не введена ФК "Respect" м. Луцьк -:- СКА "Гармонія" м. Одеса
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ДЮСШ ХФТІ м. Харків
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. -:- СК "Сокіл" м. Хмельницький
Дата не введена КІВС Футзал м. Львів -:- "Локомотив" м. Кривий Ріг
Тур 19
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- СКА "Гармонія" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. -:- ДЮСШ ХФТІ м. Харків
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена КІВС Футзал м. Львів -:- ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- ФК "Respect" м. Луцьк
Дата не введена СК "Сокіл" м. Хмельницький -:- "Локомотив" м. Кривий Ріг
Тур 20
Дата не введена ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. -:- СКА "Гармонія" м. Одеса
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена СК "Сокіл" м. Хмельницький -:- ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Дата не введена "Локомотив" м. Кривий Ріг -:- ДЮСШ ХФТІ м. Харків
Дата не введена КІВС Футзал м. Львів -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ФК "Respect" м. Луцьк
Тур 21
Дата не введена ДЮСШ ХФТІ м. Харків -:- ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. -:- ФК "Respect" м. Луцьк
Дата не введена КІВС Футзал м. Львів -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена СК "Сокіл" м. Хмельницький -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена "Локомотив" м. Кривий Ріг -:- СКА "Гармонія" м. Одеса
Тур 22
Дата не введена СК "Сокіл" м. Хмельницький -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ ХФТІ м. Харків -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена КІВС Футзал м. Львів -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена "Локомотив" м. Кривий Ріг -:- ФК "Respect" м. Луцьк
Дата не введена ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса -:- СКА "Гармонія" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ-"Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ