Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-11 Вища Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Шахматка

Тур 8
14.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 4:0 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
14.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
14.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 2:3 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №4 м. Рівне 1:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 7
15.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:1
(4:3,п)
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
15.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 2:6 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 5:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
13.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 5:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 6
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 3:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 1:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
13.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 6:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
13.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:5 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Тур 5
12.01.2021 с. Білозір'я ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 5:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 3:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 4:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 4
04.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 0:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 3:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №25 м.Київ 2:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 6:6
(3:4,п)
Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
04.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 4:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 3
03.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 7:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
03.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 1:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
03.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 2:4 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
03.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:2 ДЮСШ №25 м.Київ
03.12.2020 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 2
02.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
02.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 3:3
(4:3,п)
ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
02.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:3 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
02.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №4 м. Рівне 1:4 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
02.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 7:4 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 1
01.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8:1 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
01.12.2020 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
01.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №4 м. Рівне 3:10 ДЮСШ №25 м.Київ
01.12.2020 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
01.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 2:5 ДЮФК "Флагман" м. Одеса

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Трегуб Тимофій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8 12 1.5
Крученюк Єгор ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 8 10 1.25
Балашов Богдан ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8 10 1.25
Галяс Ярослав ДЮСШ №25 м.Київ 8 10 1.25
Патрон Максим ДЮФК "Флагман" м. Одеса 8 10 1.25
Кирута Ігор КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8 7 0.88
Вовк Микита ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8 7 0.88
Хоменко Богдан ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8 7 0.88
Іваненко Давид ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 8 7 0.88
Рибальченко Гліб ДЮСШ №25 м.Київ 4 6 1.5
Говорадло Дмитро ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 8 5 0.63
Лісовський Тімур ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 8 5 0.63
Недзельський Владислав ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 8 5 0.63
Швець Давід ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 8 5 0.63
Цвігун Ілля ДЮСШ №25 м.Київ 8 5 0.63

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 9
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 10
Дата не введена ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена ДЮФК "Флагман" м. Одеса -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена ДЮСШ №25 м.Київ -:- ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 11
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир -:- ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ДЮСШ №4 м. Рівне
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена ДЮСШ №25 м.Київ -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 12
Дата не введена ДЮСШ №25 м.Київ -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 13
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ФК "Чорне море" м. Одеса
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 14
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Дата не введена Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 15
Дата не введена ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. -:- ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 16
Дата не введена ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Дата не введена ДЮФК "Флагман" м. Одеса -:- ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Дата не введена КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 17
Дата не введена ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ДЮФК "Флагман" м. Одеса -:- ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ДЮСШ №4 м. Рівне
Дата не введена ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 18
Дата не введена ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. -:- КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Дата не введена ДЮФК "Флагман" м. Одеса -:- ДЮСШ №4 м. Рівне
Дата не введена ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир -:- Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Дата не введена ДЮСШ №25 м.Київ -:- ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Дата не введена ФК "Чорне море" м. Одеса -:- ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.