Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат України U-11 Вища Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Шахматка

Тур 18
09.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 0:4 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
08.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 2:9 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
08.03.2021 м. Чорноморськ ДЮФК "Флагман" м. Одеса 6:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
08.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 0:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
08.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №25 м.Київ 7:1 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 17
11.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 0:6 ДЮСШ №25 м.Київ
11.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 3:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
11.03.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 2:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
11.03.2021 м. Чорноморськ ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:1
(7:6,п)
ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 16
10.03.2021 м. Чорноморськ ДЮФК "Флагман" м. Одеса 5:2 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
10.03.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:1 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
10.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 2:3 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
10.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 1:4 ДЮСШ №25 м.Київ
10.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 1:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 15
12.03.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:5 ДЮСШ №25 м.Київ
12.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 2:2
(1:4,п)
ДЮФК "Флагман" м. Одеса
12.03.2021 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:2
(3:4,п)
Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
10.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 0:4 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
10.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 1:1
(1:3,п)
ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 14
09.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 1:1
(4:5,п)
ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
09.03.2021 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 1:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
09.03.2021 м. Чорноморськ КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:1 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
09.03.2021 м. Чорноморськ ДЮСШ №4 м. Рівне 1:1
(4:5,п)
ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
09.03.2021 м. Чорноморськ Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:6 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 13
10.02.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 6:0 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
10.02.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:3 ДЮСШ №25 м.Київ
10.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 7:1 ФК "Чорне море" м. Одеса
10.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №4 м. Рівне 0:1 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
10.02.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 3:2 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Тур 12
11.02.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:1 ФК "Чорне море" м. Одеса
11.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 0:5 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
11.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №4 м. Рівне 0:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
11.02.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 0:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
11.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 5:0 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
Тур 11
09.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 0:2 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
08.02.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 1:6 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
08.02.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
08.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 6:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
08.02.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 10
09.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 6:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
09.02.2021 с. Білозір'я ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 0:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
09.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 2:8 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
09.02.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Флагман" м. Одеса 3:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
09.02.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:1 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 9
12.02.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №4 м. Рівне 1:6 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
12.02.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 6:1 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
12.02.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 5:0 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
11.02.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 0:7 ДЮСШ №25 м.Київ
10.02.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 8
14.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 4:0 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
14.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
14.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 2:3 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №4 м. Рівне 1:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 0:3 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 7
15.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:1
(4:3,п)
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
15.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 2:6 ДЮФК "Флагман" м. Одеса
14.01.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 5:3 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
13.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 5:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 6
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 3:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
13.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 1:2 ФК "Чорне море" м. Одеса
13.01.2021 с. Білозір'я ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 6:3 ДЮСШ №4 м. Рівне
13.01.2021 с. Білозір'я Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 0:2 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:5 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
Тур 5
12.01.2021 с. Білозір'я ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 5:0 ФК "Чорне море" м. Одеса
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:3 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 3:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
12.01.2021 с. Білозір'я ДЮСШ №25 м.Київ 4:2 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 4
04.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 0:5 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 3:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №25 м.Київ 2:0 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
04.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 6:6
(3:4,п)
Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
04.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 4:1 ДЮСШ №4 м. Рівне
Тур 3
03.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 7:0 ДЮСШ №4 м. Рівне
03.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 1:3 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
03.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 2:4 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
03.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 1:2 ДЮСШ №25 м.Київ
03.12.2020 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 2
02.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 0:4 ДЮСШ №25 м.Київ
02.12.2020 Крижанівка ДЮФК "Флагман" м. Одеса 3:3
(4:3,п)
ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
02.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 1:3 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
02.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №4 м. Рівне 1:4 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
02.12.2020 Крижанівка ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 7:4 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
Тур 1
01.12.2020 Крижанівка КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 8:1 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир
01.12.2020 Крижанівка Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:5 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
01.12.2020 Крижанівка ДЮСШ №4 м. Рівне 3:10 ДЮСШ №25 м.Київ
01.12.2020 Крижанівка ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл.
01.12.2020 Крижанівка ФК "Чорне море" м. Одеса 2:5 ДЮФК "Флагман" м. Одеса

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Рибальченко Гліб ДЮСШ №25 м.Київ 14 43 3.07
Трегуб Тимофій КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 31 1.72
Патрон Максим ДЮФК "Флагман" м. Одеса 18 20 1.11
Кирута Ігор КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 18 1
Романюк Ілля ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 14 17 1.21
Крученюк Єгор ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 18 13 0.72
Галяс Ярослав ДЮСШ №25 м.Київ 18 13 0.72
Бормотов Дмитро ДЮФК "Флагман" м. Одеса 14 13 0.93
Балашов Богдан ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 13 0.72
Вовк Микита ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 18 11 0.61
Цвігун Ілля ДЮСШ №25 м.Київ 18 11 0.61
Корнукий Олег Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 10 10 1
Друговин Едуард ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 10 0.56
Хоменко Богдан ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 10 0.56
Іваненко Давид ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 10 0.56

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Янцеловський Андрій ФК "Чорне море" м. Одеса 17 5 0
Стойко Арсеній Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 18 3 0
Ізварін Арсеній ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 18 3 0
Іваненко Давид ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 2 0
Возний Денис ФК "Чорне море" м. Одеса 18 2 0
Сума Дамір ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 9 2 0
Драганчук Ілля Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 18 2 0
Поканевич Артур ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 5 1 0
Тимків Андрій Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 18 1 0
Лісовський Тімур ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 18 1 0
Курнаков Даниїл ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 18 1 0
Костюк Владислав ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 18 1 0
Андрієчко Захар Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 18 1 0
Стефанків Максим Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 18 1 0
Кадиров Муса ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 1 0
Терехов Андрій ДЮФК "Флагман" м. Одеса / ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. / 18 1 0
Ломакін Іван ФК "Чорне море" м. Одеса 18 1 0
Осика Артем ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 18 1 0
Научу Гліб ФК "Чорне море" м. Одеса 18 1 0
Можин Артем ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 18 1 0
Метковський Семен ДЮСШ №25 м.Київ 18 1 0
Явтушенко Ростислав ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 18 1 0
Одеров Владислав ДЮСШ №4 м. Рівне 18 1 0
Говорадло Дмитро ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 17 1 0
Мелентьєв Олександр ФК "Чорне море" м. Одеса 18 1 0
Шалар Дмитро ФК "Чорне море" м. Одеса 17 1 0
Злакоман Владислав ДЮФК "Флагман" м. Одеса 18 1 0
Ждамиров Дмитро КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 1 0
Швець Давід ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 18 1 0
Кіселик Максим ДЮСШ №4 м. Рівне 18 1 0
Корнукий Олег Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 10 1 0
Бербенцев Дмитро ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 14 1 0
Скоріщенко Костянтин ДЮФК "Флагман" м. Одеса 14 1 0
Дармовіс Артем ДЮСШ №4 м. Рівне 18 1 0
Кирута Ігор КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 18 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І