Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-11

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці
Тур 1/2
28.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:3 ФК "Любарт" м. Луцьк
28.09.2023 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 2:4 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.
Тур 1/2
28.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 4:2 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
28.09.2023 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 1:3 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 1/4
28.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 4:0 КІВС in.IT м. Львів
28.09.2023 ФК "Любарт" м. Луцьк 2:2
(1:2,п)
ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
28.09.2023 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 9:3 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
28.09.2023 СК "Сокіл" м. Хмельницький 4:1 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.
Тур 3
Група A
27.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 2:0 СК "Сокіл" м. Хмельницький
27.09.2023 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5:2 ФК "Любарт" м. Луцьк
Група B
27.09.2023 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 3:12 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
27.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:4 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.
Тур 2
Група A
27.09.2023 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 1:3 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл.
27.09.2023 ФК "Любарт" м. Луцьк 2:0 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Група B
27.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:7 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
27.09.2023 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 1:1
(3:2,п)
ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1
Група A
26.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 0:0
(4:5,п)
ФК "Любарт" м. Луцьк
26.09.2023 СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:2 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл.
Група B
26.09.2023 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 2:3 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.
26.09.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 10:1 КІВС in.IT м. Львів

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Попов Матвєй ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 5 8 1.6
Сопільняк Олександр "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5 8 1.6
Сажко Захар "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5 7 1.4
Ракович Нікіта ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 6 1.2
Шевцов Максим ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 6 1.2
Скоморохов Олександр ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 5 1
Терпан Михайло ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 5 1
Вшивцов Єгор ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 4 0.8
Тангел Матвій ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 4 0.8
Хомей Кіріл ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 4 0.8
Козовякін Вячеслав ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 3 0.6
Ліщинський Анатолій ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 3 0.6
Лісовий Назар ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 5 3 0.6
Пасічник Тимофій ФК "Любарт" м. Луцьк 5 3 0.6
Кокоцький Петро ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 3 0.6
Савка Вадим ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 3 0.6
Ридванський Микита ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 5 2 0.4
Роздайгора Артем СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 2 0.4
Фіжделюк Святослав ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 5 2 0.4
Гуль Матвій КІВС in.IT м. Львів 5 2 0.4
Кріль Владислав ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 2 0.4
Дерик Іван ФК "Любарт" м. Луцьк 5 2 0.4
Ковбасюк Вадим СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 2 0.4
Онищук Вадим ФК "Любарт" м. Луцьк 5 2 0.4
Сабадаш Григорій СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 1 0.2
Шрам Назарій КІВС in.IT м. Львів 5 1 0.2
Гуторка Роман "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5 1 0.2
Климик Мирослав СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 1 0.2
Алексєєв Іван ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 1 0.2
Семенов Лев ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 1 0.2
Мулишин Артем СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 1 0.2
Зайцев Захар СК "Сокіл" м. Хмельницький 5 1 0.2
Бурлака Даніїл ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 1 0.2
Любков Роман ФК "Любарт" м. Луцьк 5 1 0.2
Серпіонов Роман ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл. 5 1 0.2
Кириченко Єлісей "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5 1 0.2
Дробаха Тихон ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 5 0 0
Кашкаров Андрій ФК "Любарт" м. Луцьк 5 0 0
Ільтьо Матвій ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 5 0 0
Метешко Даниїл ФК "Любарт" м. Луцьк 5 0 0

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур Final
Дата не введена ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. -:- СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур Final
Дата не введена ФК "Любарт" м. Луцьк -:- ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.