Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-11

Турнірна таблиця Результати Відео Команди
Тур 5
Група A
13.10.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса 6:0 КІВС «Енергія» м. Львів
13.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Фенікс" м. Житомир 0:5 ФК "Таврія" м. Василівка, Запорізька обл.
Група B
13.10.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 1:6 «ІнБев Junior» м. Житомир
13.10.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-2011" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:6 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 4
Група A
13.10.2020 м. Чорноморськ "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 5:1 ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса
13.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Фенікс" м. Житомир 0:5 КІВС «Енергія» м. Львів
Група B
13.10.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:1 ФСК "Іллічівець-2011" м. Чорноморськ, Одеська обл.
13.10.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 1:5 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 3
Група A
13.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Таврія" м. Василівка, Запорізька обл. 4:7 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
12.10.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса 5:0 ФК "Фенікс" м. Житомир
Група B
13.10.2020 м. Чорноморськ «ІнБев Junior» м. Житомир 5:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
12.10.2020 м. Чорноморськ ФСК "Іллічівець-2011" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 2
Група A
12.10.2020 м. Чорноморськ КІВС «Енергія» м. Львів 0:2 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
12.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Таврія" м. Василівка, Запорізька обл. 0:3 ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса
Група B
12.10.2020 м. Чорноморськ «ІнБев Junior» м. Житомир 7:3 ФСК "Іллічівець-2011" м. Чорноморськ, Одеська обл.
12.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 6:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1
Група A
12.10.2020 м. Чорноморськ "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 5:0 ФК "Фенікс" м. Житомир
12.10.2020 м. Чорноморськ КІВС «Енергія» м. Львів 3:2 ФК "Таврія" м. Василівка, Запорізька обл.
Група B
12.10.2020 м. Чорноморськ ФК "Чорне море" м. Одеса 1:1
(2:4,п)
«ІнБев Junior» м. Житомир
12.10.2020 м. Чорноморськ ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 3:1 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І