Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-15

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці
Тур Final
05.03.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 2:0 ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл.
05.03.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:1
(5:6,п)
ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
05.03.2020 с. Білозір’я ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 7:1 ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл.
Тур 5
04.03.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 2:3 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
04.03.2020 с. Білозір’я ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 1:5 ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл.
04.03.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл. 4:5 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
Тур 4
04.03.2020 с. Білозір’я ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 1:8 КІВС «Енергія» м. Львів
04.03.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 1:5 ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл.
04.03.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл. 4:5 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 3
03.03.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 8:3 ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл.
03.03.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл. 6:3 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл.
03.03.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 6:3 ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків
Тур 2
03.03.2020 с. Білозір’я ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл. 10:0 ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл.
03.03.2020 с. Білозір’я ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 1:8 КІВС «Енергія» м. Львів
03.03.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:5 ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків
Тур 1
02.03.2020 с. Білозір’я ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 7:2 ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл.
02.03.2020 с. Білозір’я ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:2 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл.
02.03.2020 с. Білозір’я КІВС «Енергія» м. Львів 6:1 ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл.

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Луценко Дмитро ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл. 6 9 1.5
Шандра Максим КІВС «Енергія» м. Львів 6 9 1.5
Топоров Максим ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 6 8 1.33
Балабін Михайло ДЮСШ м. Васильківка, Дніпропетровська обл. 6 8 1.33
Медведенко Олександр ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 7 1.17
Дроздов Іван ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 7 1.17
Плотников Артем ФК "Перша столиця" - КДЮСШ №9 м. Харків 6 6 1
Мазур Іван ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 6 5 0.83
Березяк Максим КІВС «Енергія» м. Львів 6 5 0.83
Тульчинський Максим ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 6 5 0.83
Гриновець Олександр КІВС «Енергія» м. Львів 6 5 0.83
Полуситок Марко КІВС «Енергія» м. Львів 6 5 0.83
Петриченко Адріан ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл. 6 5 0.83
Вівденко Владислав ДЮСШ м. Звенигородка, Черкаська обл. 6 4 0.67
Калібов Михайло ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6 4 0.67

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І