ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.

Футзал: ФК ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. - статистика та календар матчів. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Гаврилюк Олександр Олегович
Статистика Відео

Статистика команди ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. Сезон 2023/2024

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Байталоха Кіріл 6 0 0 0 - 0 0 0
Білоченко Артем 5 1 0 0 - 0 0 0
Бойштян Сергій 6 1 0 0 - 0 0 0
Бритвін Орест 6 0 0 0 - 0 0 0
Буковський Артем 5 0 0 0 - 0 0 0
Бурлаков Богдан 6 8 0 0 - 0 0 0
Волков Микита 6 2 0 0 - 0 0 0
Волков Микита 11 1 0 0 - 0 0 0
Волянський Матвій 5 0 0 0 - 0 0 0
Гарбали Давид 6 0 0 0 - 0 0 0
Гончарук Владислав 11 0 0 0 - 1 0 0
Гординський Дмитро 11 11 0 0 - 0 0 0
Грибенюк Владислав 11 0 0 0 - 0 0 0
Замашнюк Максим 11 0 0 0 - 0 0 0
Запорожець В'ячеслав 5 0 0 0 - 0 0 0
Кентугай Владислав 6 9 2 0 - 0 0 0
Козовякін Вячеслав 17 3 0 0 - 0 0 0
Кунєв Євгеній 11 11 0 0 - 0 0 0
Лісовський Олександр 5 0 1 0 - 0 0 0
Ліщинський Анатолій 17 11 0 0 - 1 0 0
Ліщинський Микола 17 2 0 0 - 0 0 0
Лобан Дмитро 6 11 0 0 - 0 0 0
Мерченко Данііл 6 2 0 0 - 0 0 0
Няун Ярослав 6 2 0 0 - 0 0 0
Пантась Ілля 6 0 0 0 - 0 0 0
Присліпський Артем 6 1 1 0 - 0 0 0
Ракович Нікіта 11 6 0 0 - 0 0 0
Ридванський Микита 17 3 1 0 - 1 0 0
Степанов Данііл 6 0 0 0 - 0 0 0
Сухой Олександр 5 2 0 0 - 0 0 0
Татарли Олександр 5 0 0 0 - 0 0 0
Тимченко Маргарита 6 0 0 0 - 0 0 0
Тимченко Тимофій 6 1 0 0 - 0 0 0
Угрік Кіріл 6 1 0 0 - 0 0 0
Хомей Кіріл 11 4 0 0 - 0 1 0
Шевцов Максим 17 16 3 0 - 1 2 0
Юсупов Дмитро 11 3 1 0 - 0 0 0
Результати Календар Склад
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-11
29.09.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 1:3 ДЮСШ "Ізмаїл" м. Ізмаїл, Одеська обл.
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-11
28.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 4:2 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-11
28.09.2023 ФК "Любарт" м. Луцьк 2:2
(1:2,п)
ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-11
27.09.2023 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 3:12 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-11
27.09.2023 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл. 1:1
(3:2,п)
ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-11
26.09.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 10:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-12
11.10.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 3:6 ДЮСШ м. Снятин, Івано-Франківська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
12.10.2023 «ДЮСШ - Костопіль» м. Костопіль, Рівненська обл. 3:2 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 6 КУБОК УКРАЇНИ U-12
11.10.2023 ФК Тигри м. Ков'яги, Харківська обл. 0:11 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-12
10.10.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 8:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-12
10.10.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 10:0 ФК Тигри м. Ков'яги, Харківська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
09.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 4:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур Final ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
09.11.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 0:3 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 1/2 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
09.11.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 0:0
(4:3,п)
МФК "Лідер" м. Суми
Тур 1/4 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
08.11.2023 ФК "Локомотив" - ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" м. Одеса 1:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
08.11.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 4:2 ДЮСШ м. Снятин, Івано-Франківська обл.
Тур 2 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
07.11.2023 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 1:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-10
16.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:4 "Олімпія" м. Луцьк
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-10
15.02.2024 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 1:4 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-10
14.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:0 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-10
13.02.2024 ФА «Воля» м. Дніпро 1:2 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-10
14.02.2024 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 0:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-10
13.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6:1 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл.
Тур 3 Чемпіонат України U-12
05.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 2:4 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-12
06.03.2024 ФК "Любарт" м. Луцьк 2:0 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 Чемпіонат України U-12
06.03.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:2
(3:2,п)
ФК "Respect" м. Луцьк
Тур 3 Чемпіонат України U-12
05.03.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:5 ДЮСШ м. Снятин, Івано-Франківська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-12
04.03.2024 ДЮСШ ССР Слобожанське м. Дніпро 1:0 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур КУБОК ЛІГИ U-9
20.05.2024 ФК "Ураган" - ДЮСШ-7 м. Кривий Ріг 1:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5 КУБОК ЛІГИ U-9
19.05.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 1:5 ФА «Воля» м. Дніпро
Тур 4 КУБОК ЛІГИ U-9
19.05.2024 КДЮСШ-1 м. Черкаси 2:4 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК ЛІГИ U-9
18.05.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 0:3 ФК "Ураган" - ДЮСШ-7 м. Кривий Ріг
Тур 2 КУБОК ЛІГИ U-9
18.05.2024 ДЮСШ Епіцентр м. Дунаївці, Хмельницька обл. 3:3
(1:2,п)
ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 КУБОК ЛІГИ U-9
17.05.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6:2 "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл.
Наступні матчі відсутні