КІВС in.IT м. Львів

Футзал: ФК КІВС in.IT м. Львів - статистика та календар матчів. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Станкевич Назарій Іванович, Капітанець Ростислав Артурович, Лозинський Володимир Володимирович, Директор КІВС Хахула Олександр Андрійович
Статистика Відео

Статистика команди КІВС in.IT м. Львів Сезон 2023/2024

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Андрієвський Максим 11 0 0 0 - 0 0 0
Бабенчук Іван 10 0 0 0 - 0 0 0
Бабій Ігор 10 0 0 0 - 0 0 0
Близнюк Денис 10 8 0 0 - 0 0 0
Боднар Максим 25 0 0 0 - 0 0 0
Боднарчук Віталій 15 1 0 0 - 1 0 0
Болехівський Денис 5 0 0 0 - 0 0 0
Борботько Олександр 15 2 0 0 - 0 0 0
Борбулевич Роман 10 1 0 0 - 0 0 0
Викович Северин 15 0 1 0 - 0 0 0
Винницький Маркіян 24 10 1 0 - 0 0 0
Вітровий Максим 5 0 0 0 - 0 0 0
Вознюк Владислав 5 1 0 0 - 0 0 0
Волков Владислав 5 0 0 0 - 0 0 0
Воробйов Северин 24 9 2 0 - 0 1 0
Гайдучок Юрій 6 1 0 0 - 0 0 0
Галушка Остап 5 0 0 0 - 0 0 0
Глушковський Остап 15 1 0 0 - 0 0 0
Гнатів Маркіян 5 4 0 0 - 0 0 0
Гринюк Давид 11 2 0 0 - 0 0 0
Грицина Роман 5 0 0 0 - 0 0 0
Гуль Дем'ян 24 7 3 0 - 0 0 0
Гуль Матвій 5 2 0 0 - 0 0 0
Дацко Устим 11 0 0 0 - 0 0 0
Дацько Юрій 10 0 0 0 - 0 0 0
Дацько Максим 15 6 0 0 - 0 0 0
Дзюба Єгор 6 0 0 0 - 0 0 0
Динька Максим 6 2 0 0 - 0 0 0
Домарадзький Орест 19 0 0 0 - 0 0 0
Дрозд Назар 15 3 0 0 - 0 0 0
Дунько Владислав 10 0 0 0 - 0 0 0
Задерецький Максим 5 6 0 0 - 0 0 0
Зиньо Остап 6 1 0 0 - 0 0 0
Зиньо Богдан 10 0 0 0 - 0 0 0
Зиньо Тарас 6 3 0 0 - 0 0 0
Качор Максим 5 0 0 0 - 0 0 0
Керат Дем'ян 5 0 0 0 - 0 0 0
Кизима Захар 25 8 0 0 - 1 0 0
Ковалик Маркіян 19 11 0 0 - 0 0 0
Колодій Назар 24 1 0 0 - 0 0 0
Корецький Олег 5 1 0 0 - 0 0 0
Костенко Володимир 11 0 0 0 - 0 0 0
Кравчук Назар 15 0 0 0 - 0 0 0
Криса Роман 11 1 0 0 - 1 0 0
Кузик Дем‘ян 15 5 0 0 - 0 0 0
Кузнецов Дмитро 11 1 0 0 - 2 0 0
Кшановський Святослав 10 0 0 0 - 0 0 0
Кшановський Тимофій 7 0 0 0 - 0 0 0
Левкович Даніель 11 0 0 0 - 0 0 0
Лищинський Денис 15 1 0 0 - 0 0 0
Ляхович Олександр 24 0 0 0 - 0 0 0
Максимчук Михайло 6 10 0 0 - 0 0 0
Мигдаль Артур 6 0 0 0 - 1 0 0
Міщенко Маркіян 15 1 1 0 - 0 0 0
Московець Назарій 6 0 0 0 - 0 0 0
Мудрий Максим 6 0 0 0 - 0 0 0
Нагірний Віталій 10 4 0 0 - 0 0 0
Недрига Максим 11 0 0 0 - 0 0 0
Николів Захар 5 0 0 0 - 0 0 0
Нос Артем 10 0 0 0 - 0 0 0
Падус Олексій 7 0 0 0 - 0 0 0
Палажій Матвій 10 0 0 0 - 0 0 0
Петришин Максим 10 0 0 0 - 0 0 0
Підчеха Богдан 15 1 1 0 - 0 0 0
Прус Назарій 15 1 1 0 - 0 0 0
Прусак Дем'ян 7 0 0 0 - 0 0 0
Пюрик Євгеній 5 0 0 0 - 0 0 0
Репетило Остап 5 4 1 0 - 0 0 0
Рибак Микола 10 6 0 0 - 0 0 0
Самець Денис 10 2 0 0 - 0 0 0
Самець Олег 25 4 0 0 - 0 0 0
Самсін Марко 6 0 0 0 - 0 0 0
Свирида Св'ятослав 14 0 0 0 - 0 0 0
Семенов Марк 7 0 0 0 - 0 0 0
Семенович Ілля 15 0 0 0 - 0 0 0
Сидоренко Артем 6 0 0 0 - 0 0 0
Стецько Владислав 5 0 0 0 - 0 0 0
Талатура Володимир 10 0 0 0 - 0 0 0
Танський Артур 19 3 0 0 - 0 0 0
Тиханський Адам 10 0 0 0 - 0 0 0
Тузик Матвій 14 0 0 0 - 0 0 0
Хомишин Мартин 5 0 0 0 - 0 0 0
Чабановський Владислав 5 0 0 0 - 0 0 0
Чернецький Марк 12 7 0 0 - 1 0 0
Чопик Михайло 7 0 0 0 - 0 0 0
Чорній Остап 15 2 0 0 - 0 0 0
Шатинський Марко 10 1 0 0 - 0 0 0
Шпак Олександр 15 7 1 0 - 1 0 0
Шрам Назарій 5 1 0 0 - 0 0 0
Шукатка Дмитро 25 5 1 0 - 0 0 0
Янюк Олександр 5 0 0 0 - 0 0 0
Результати Календар Склад
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-11
28.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:3 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-11
28.09.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. 4:0 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-11
27.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:4 ДЮХФШ "Синай" м. Мукачево, Закарпатська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-11
27.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:7 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-11
26.09.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 10:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-14
04.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 3:1 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-14
04.10.2023 ДЮСШ м. Синельникове, Дніпропетровська обл. 0:5 КІВС in.IT м. Львів
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-14
03.10.2023 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 2:4 КІВС in.IT м. Львів
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-14
02.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-14
02.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 4:0 ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл.
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-13
19.10.2023 FC "Arsenal" м. Луцьк 2:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-13
18.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 4:1 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-13
17.10.2023 СК «Чайка» с. Бандурове Гайворонської міської ради, Кіровоградська обл. 1:3 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-13
16.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:3 FC "Arsenal" м. Луцьк
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-13
16.10.2023 "Локомотив" м. Кривий Ріг 2:5 КІВС in.IT м. Львів
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-9
21.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:12 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-9
23.09.2023 "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл. 4:2 КІВС in.IT м. Львів
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-9
22.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:6 ФК "Respect" м. Луцьк
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-9
23.09.2023 ФА «Воля» м. Дніпро 11:0 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-9
22.09.2023 КІВС in.IT м. Львів 3:3
(1:3,п)
КДЮСШ-1 м. Черкаси
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-9
22.09.2023 ДЮСШ-7 м. Кривий Ріг 5:4 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-12
11.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 1:1
(1:3,п)
ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
11.10.2023 СК "Сокіл" м. Хмельницький 5:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-12
10.10.2023 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 8:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-12
10.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 7:1 ФК Тигри м. Ков'яги, Харківська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
09.10.2023 КІВС in.IT м. Львів 4:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-12
09.10.2023 ФК Тигри м. Ков'яги, Харківська обл. 2:9 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
08.11.2023 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 2:1 КІВС in.IT м. Львів
Тур 2 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
09.11.2023 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл. 5:2 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
09.11.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:6 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Тур 3 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
08.11.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" м. Чорноморськ, Одеська обл. 10:0 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
07.11.2023 КІВС in.IT м. Львів 0:9 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл.
Тур 15 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
18.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 1:1
(1:3,п)
"Кардинал"-"Авангард"-ДЮСШ №4-U-17 м. Рівне
Тур 14 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
19.03.2024 ДЮСШ м. Валки, Харківська обл. 4:0 КІВС in.IT м. Львів
Тур 13 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
20.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 4:4
(5:3,п)
ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Тур 12 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
22.02.2024 ДЮСШ смт. Крижопіль, Вінницька обл. 4:3 КІВС in.IT м. Львів
Тур 11 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
21.02.2024 КІВС in.IT м. Львів 6:2 ФК "Факел" Солоницівської ДЮСШ "Колос" смт. Пересічне, Харківська обл.
Тур 10 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
20.02.2024 СК "Сокіл" м. Хмельницький 4:2 КІВС in.IT м. Львів
Тур 5 Чемпіонат України U-13
10.04.2024 КІВС in.IT м. Львів 1:1
(4:1,п)
FC "Arsenal" м. Луцьк
Тур 4 Чемпіонат України U-13
10.04.2024 КІВС in.IT м. Львів 3:1 ДЮСШ-4 м. Луцьк
Тур 3 Чемпіонат України U-13
09.04.2024 ФК "Фаворит" м. Подільськ, Одеська обл. 1:0 КІВС in.IT м. Львів
Тур 2 Чемпіонат України U-13
09.04.2024 СК "Сокіл" м. Хмельницький 0:3 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1 Чемпіонат України U-13
09.04.2024 КІВС in.IT м. Львів 1:4 КДЮСШ «Фурнітура» м. Коломия, Івано-Франківська обл.
Тур 5 Чемпіонат України U-13
13.11.2023 ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 КІВС in.IT м. Львів
Тур 3 Чемпіонат України U-12
05.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 2:4 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-12
06.03.2024 ФК "Respect" м. Луцьк 1:3 КІВС in.IT м. Львів
Тур 1 Чемпіонат України U-12
06.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 6:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 2 Чемпіонат України U-12
04.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 4:4
(3:1,п)
ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 1 Чемпіонат України U-12
04.03.2024 ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл. 7:3 КІВС in.IT м. Львів
Тур Final Чемпіонат України U-14
14.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 3:3
(1:2,п)
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1/2 Чемпіонат України U-14
13.03.2024 ДЮСШ м. Богодухів, Харківська обл. 3:3
(2:3,п)
КІВС in.IT м. Львів
Тур 1/4 Чемпіонат України U-14
12.03.2024 ФК "Локомотив" - ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" м. Одеса 2:5 КІВС in.IT м. Львів
Тур 2 Чемпіонат України U-14
12.03.2024 КІВС in.IT м. Львів 1:0 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 1 Чемпіонат України U-14
11.03.2024 ФК «Доманівка» смт. Доманівка, Миколаївська обл. 0:5 КІВС in.IT м. Львів
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-14
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- КІВС in.IT м. Львів
Тур 18 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
24.04.2024 12:00 Академія футзалу м. Ужгород -:- КІВС in.IT м. Львів
Тур 17 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
23.04.2024 13:00 КІВС in.IT м. Львів -:- ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 16 Чемпіонат U-17 ЮЕЛ
22.04.2024 14:40 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ -:- КІВС in.IT м. Львів
Тур 5 Чемпіонат України U-8
КІВС in.IT м. Львів -:- FC Leader м. Одеса
Тур 4 Чемпіонат України U-8
КІВС in.IT м. Львів -:- ФА «Воля» м. Дніпро
Тур 3 Чемпіонат України U-8
ФК "Respect" м. Луцьк -:- КІВС in.IT м. Львів
Тур 1 Чемпіонат України U-8
ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. -:- КІВС in.IT м. Львів