"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро

Футзал: ФК "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро - статистика та календар матчів. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Юзик Олександр Дмитрович, Поляков Віталій Миколайович, Вобліков Олександр Миколайович, Директор ДЮСШ Тімарєв Сергій Віталійович
Статистика Відео

Статистика команди "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро Сезон 2020/2021

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Авраменко Артур 6 2 0 0 - 0 0 0
Андрушко Тимофій 7 3 0 0 - 0 0 0
Барон Вадим 6 1 0 0 - 0 0 0
Безрукавий Кирило 6 3 0 0 - 0 0 0
Білий Олександр 7 8 0 0 - 0 0 0
Величко Іван 13 35 1 0 - 0 0 0
Воробйов Олександр 12 7 0 0 - 1 0 0
Гаржа Даніїл 6 3 0 0 - 0 0 0
Гаржа Артем 6 7 1 0 - 0 0 0
Гладуш Мирон 6 0 0 0 - 0 0 0
Грінько Адам 6 2 0 0 - 0 0 0
Давиденко Данило 6 1 0 0 - 0 0 0
Данилюк Ілля 13 2 1 0 - 0 0 0
Дехтярьов Єгор 6 0 0 0 - 0 0 0
Довгій Юрій 6 0 0 0 - 0 0 0
Дрьомов Артем 6 6 0 0 - 0 0 0
Єрохін Михайло 6 0 0 0 - 0 0 0
Звеков Гліб 7 2 0 0 - 0 0 0
Ібрагім Тимур 6 8 2 0 - 0 0 0
Іванченко Олександр 6 0 0 0 - 0 0 0
Кириченко Артем 6 0 0 0 - 0 0 0
Клева Кіріл 7 3 0 0 - 0 0 0
Колот Тимофій 12 7 0 0 - 0 0 0
Купа Даніл 12 0 0 0 - 0 0 0
Луценко Максим 6 0 0 0 - 0 0 0
Максимович Кіріл 13 4 0 0 - 0 0 0
Мандур Прохор 6 3 1 0 - 0 0 0
Мельник Андрій 6 3 0 0 - 0 0 0
Петренко Нікіта 12 9 2 0 - 0 0 0
Рядовіченко Владислав 6 0 0 0 - 0 0 0
Сало Олександр 7 1 2 0 - 0 0 0
Саранчук Степан 6 2 1 0 - 0 0 0
Сердюковський Святослав 6 18 0 0 - 0 0 0
Симоненко Тимур 6 1 0 0 - 0 0 0
Сич Кирило 7 1 0 0 - 0 0 0
Старченко Єгор 7 1 0 0 - 0 0 0
Федаш Кирило 6 0 0 0 - 0 0 0
Хребто Володимир 6 0 0 0 - 0 0 0
Цимбал Андрій 6 0 0 0 - 0 0 0
Шапошніков Даніл 6 0 0 0 - 0 0 0
Шапошніков Денис 6 1 1 0 - 0 0 0
Швець Нікіта 6 4 0 0 - 0 0 0
Швець Михайло 7 0 0 0 - 0 0 0
Яленко Денис 7 2 0 0 - 1 0 0
Результати Календар Склад
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-13
20.10.2020 "Трилюкс" - "Гармонія" м. Одеса 11:0 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур Матч за 5 місце КУБОК УКРАЇНИ U-13
22.10.2020 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 0:2 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-13
21.10.2020 "Газовик" смт. Донець, Харківська обл. 2:4 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-13
20.10.2020 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 7:2 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-13
19.10.2020 ФК "ТАЛЬНЕ" м. Тальне, Черкаська обл. 1:0 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 Чемпіонат України U-12
28.01.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро : ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-12
28.01.2021 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк : "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1 Чемпіонат України U-12
27.01.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро : МФК "Вінниця"-2 м. Вінниця
Тур Final Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
11.02.2021 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. 3:5 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1/2 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
10.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 8:3 ДЮСК "Таїрове" смт. Таїрове, Одеська обл.
Тур 5 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
08.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 10:1 "Трилюкс" - "Гармонія" м. Одеса
Тур 4 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
10.02.2021 МФК «Вінниця» м. Вінниця 3:5 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
08.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 14:2 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
09.02.2021 ДЮСШ м. Умань 3:7 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур Final Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
18.02.2021 "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 1:3 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1/2 Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
17.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5:1 "Трилюкс" - "Гармонія" - 2 м. Одеса
Тур 5 Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
17.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 5:1 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 4 Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
16.02.2021 МФК «Вінниця» м. Вінниця 0:16 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
16.02.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 4:2 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк
Тур 2 Чемпіонат України U-13 Перша Ліга
15.02.2021 "Олімп" м. Миколаїв 2:7 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур Final ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
18.03.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 9:2 "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл.
Тур 1/2 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
17.03.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 7:7
(1:4,п)
"Трилюкс" - "Гармонія" м. Одеса
Тур 5 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
17.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:6 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 4 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
16.03.2021 ДЮСШ №11 м. Одеса 3:4 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
16.03.2021 ДЮСШ ХФТІ м. Харків 5:6 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 2 ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U-10
15.03.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 8:0 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-14
01.04.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 3:3
(2:4,п)
"Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-14
31.03.2021 "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 1:4 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-14
31.03.2021 ДЮСШ "Колос" Очеретинської селищної ради, Донецька обл. 1:5 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-14
30.03.2021 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:1 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-14
30.03.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 3:0 КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради м. Авдіївка, Донецька обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-14
29.03.2021 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 2:0 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
Тур 1 Чемпіонат України U-12
27.01.2021 13:10 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- МФК "Вінниця"-2 м. Вінниця
Тур 2 Чемпіонат України U-12
28.01.2021 08:50 ДФК "Юніор-Мідас" м. Луцьк -:- "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 Чемпіонат України U-12
28.01.2021 15:30 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-10
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- КІВС Футзал м. Львів
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-10
ДЮСШ ХФТІ м. Харків -:- "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-10
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- ДЮСШ м. Синельникове, Дніпропетровська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-10
ДЮСШ-7 "Амур" м. Дніпро -:- "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-10
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- ДЮСШ м. Вовчанськ, Харківська обл.