"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.

Футзал: ФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. - статистика та календар матчів. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Черненко Ігор Іванович
Статистика Відео

Статистика команди "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. Сезон 2019/2020

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Аксьонов Роман 5 1 1 0 - 0 0 0
Артюхов Андрій 9 0 0 0 - 0 0 0
Басовський Дмитро 9 2 2 0 - 0 0 0
Бондаренко Савелій 0 0 0 0 - 0 0 0
Бутенко Назар 17 9 1 0 - 0 0 0
Васильєв Дмитро 0 0 0 0 - 0 0 0
Вовк Владислав 9 6 1 0 - 0 0 1
Волох Євген 0 0 0 0 - 0 0 0
Голованов Владислав 8 2 5 0 - 0 0 0
Гриппа Родіон 0 0 0 0 - 0 0 0
Гуркінов Богдан 11 2 0 0 - 0 0 0
Демешкевич Анатолій 14 6 1 0 - 0 0 0
Демченко Тимофій 5 1 0 0 - 0 0 0
Долгополов Артем 3 0 0 0 - 0 0 0
Дунаєнко Дмитро 0 0 0 0 - 0 0 0
Журба Володимир 4 7 0 0 - 0 0 0
Зінченко Данило 8 1 1 1 - 0 0 0
Іванов Іван 6 0 0 0 - 0 0 0
Карайдали Максим 0 0 0 0 - 0 0 0
Касарім Олександр 4 4 1 0 - 0 0 0
Кісліцин Руслан 0 0 0 0 - 0 0 0
Кітов Дмитро 3 1 0 0 - 0 0 0
Колєсніков Олександр 6 0 0 0 - 0 0 0
Костеюк Артем 0 0 0 0 - 0 0 0
Кумер Владислав 0 0 0 0 - 0 0 0
Курас Андрій 9 1 1 0 - 0 0 0
Лазарєв Данило 6 0 0 0 - 0 0 0
Лущай Данило 9 6 2 0 - 0 0 0
Манахов Роман 0 0 0 0 - 0 0 0
Марініч Денис 5 9 1 0 - 0 0 0
Марков Никита 21 3 3 0 - 0 0 0
Мартиненко Назар 0 0 0 0 - 0 0 0
Мишин Олександр 6 1 0 0 - 0 0 0
Морозов Андрій 4 1 0 0 - 0 0 1
Нейло Олександр 9 3 2 0 - 0 0 0
Першин Назар 6 4 0 0 - 1 0 0
Пікунов Владислав 10 1 1 0 - 0 0 0
Сидоренко Олександр 5 0 0 0 - 0 0 0
Тараненко Антон 4 1 0 0 - 0 0 0
Удовиченко Іван 9 8 0 0 - 0 0 0
Чекамов Ілля 6 0 0 0 - 0 0 0
Чумак Дмитро 20 6 2 0 - 0 0 0
Шепель Назарій 9 3 3 0 - 0 0 0
Шпонько Павло 10 0 0 0 - 0 0 0
Якубчик Іван 0 0 0 0 - 0 0 0
Результати Календар Склад
Тур 14 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
15.01.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6:4 "Газовик" смт. Донець, Харківська обл.
Тур 13 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
16.01.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 6:1 Приазовська ДЮСШ смт. Приазовське, Запорізька обл.
Тур 11 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
17.01.2020 ДЮСШ м. Вовчанськ, Харківська обл. 4:1 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 10 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
17.01.2020 КДЮСШ №7 - "Волна" м. Харків 1:6 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 9 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
16.01.2020 "Шторм" м. Запоріжжя 0:3 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 8 ЧУ U-13 Конференція "СХІД"
15.01.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:0 КЗ МДЮСШ Авдіївської міської ради м. Авдіївка, Донецька обл.
Тур 18 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
13.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 5:1 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
Тур 17 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
10.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:1 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 16 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
11.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 4:6 ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 15 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
12.02.2020 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 14 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
23.01.2020 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 13 Чемпіонат України U-15 Вища Ліга
22.01.2020 КІВС «Енергія» м. Львів 4:4
(2:1,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 14 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
05.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 2:2
(2:0,п)
КДЮСШ-1 "Дніпро" м. Черкаси
Тур 13 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
04.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:1 ДЮСШ Шполянська ОТГ м. Шполи, Черкаська обл.
Тур 12 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
24.12.2019 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 1:2 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
Тур 10 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
06.02.2020 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл. 1:7 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 9 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
28.11.2019 ФК "Угорники" с. Угорники, Івано-Франківська обл. 3:3
(0:2,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 8 Чемпіонат України U-17 Перша Ліга
26.12.2019 КІВС «Енергія-2» м. Львів 3:3
(2:1,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур матч за 9 місце ЧУ U-13 Фінальна частина
21.02.2020 КДЮСШ-1 "Дніпро" м. Черкаси 1:3 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 1/2 (13-16 місця) ЧУ U-13 Фінальна частина
20.02.2020 КДЮСШ №12 м. Харків 6:2 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 1/4 ЧУ U-13 Фінальна частина
19.02.2020 СДЮШОР №2 м. Кропивницький 4:4
(2:0,п)
"Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 3 ЧУ U-13 Фінальна частина
18.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 1:3 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
Тур 2 ЧУ U-13 Фінальна частина
18.02.2020 "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 7:0 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 1 ЧУ U-13 Фінальна частина
17.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:4 КДЮСШ-1 "Дніпро" м. Черкаси
Наступні матчі відсутні