ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.

Футзал: ФК ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. - статистика та календар матчів. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Щур Віктор Іванович, Слобоздян Іван Олександрович, Директор ДЮСШ Замітайло Володимир Макарович
Статистика Відео

Статистика команди ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. Сезон 2021/2022

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Андреєв Андрій 13 0 0 0 - 0 0 0
Бакланов Влас 6 0 0 0 - 0 0 0
Бащак Яков 13 1 0 0 - 0 0 0
Боровков Микита 22 4 4 1 - 0 0 0
Будяченко Артем 6 0 0 0 - 0 0 0
Булейко Андрій 31 5 0 0 - 0 0 0
Бунін Артем 12 0 0 0 - 0 0 0
Верховінін Олексій 18 0 0 0 - 0 0 0
Гарбузенко Родіон 6 0 0 0 - 0 0 0
Гарбузенко Дмитро 20 2 0 0 - 0 0 0
Голішенко Єгор 7 0 0 0 - 0 0 0
Голіщенко Єгор 6 0 0 0 - 0 0 0
Дибкін Олександр 12 0 0 0 - 0 0 0
Донець Микола 6 0 0 0 - 0 0 0
Єгоров Микита 6 0 0 0 - 0 0 0
Єскевич Андрій 18 0 1 0 - 0 0 0
Єскевич Максим 19 1 0 0 - 0 0 0
Жуков Максим 2 1 2 0 - 0 0 0
Журавський Давид 7 0 1 0 - 0 0 0
Ісматов Мухаммад 23 1 5 1 - 0 0 0
Калачов Сергій 6 1 0 0 - 0 0 0
Камінський Богдан 6 0 0 0 - 0 0 0
Караманов Арсеній 6 0 0 0 - 0 0 0
Каспер Андрій 30 0 0 0 - 0 0 0
Кіосе Володимир 13 0 0 0 - 0 0 0
Кобзев Захар 6 0 0 0 - 0 0 0
Ковальчук Кіріл 20 2 0 0 - 0 0 0
Козовякін Вячеслав 14 0 0 0 - 0 0 0
Косяк Владислав 17 1 8 2 - 1 0 0
Лазор Богдан 6 0 0 0 - 0 0 0
Левічев Єгор 7 4 1 0 - 0 0 0
Луцко Максим 6 0 0 0 - 0 0 0
Мельніченко Микита 20 0 0 0 - 0 0 0
Мілевський Ярослав 12 0 0 0 - 0 0 0
Міхов Нікіта 6 0 0 0 - 0 0 0
Міхов Владислав 6 0 0 0 - 0 0 0
Ниневський Радіон 31 0 2 0 - 0 0 0
Ниневський Євген 18 8 2 0 - 0 0 0
Оксюта Сергій 12 0 0 0 - 0 0 0
Онищенко Максим 20 0 0 0 - 0 0 0
Онищенко Микита 19 0 0 0 - 0 0 0
Осадець Назар 19 1 0 0 - 0 0 0
Петренко Денис 12 0 0 0 - 0 0 0
Петрик Дмитро 12 0 0 0 - 0 0 0
Прокопов Іван 6 0 0 0 - 0 0 0
Прохопов Іван 18 0 0 0 - 0 0 0
Рагнев Максим 13 0 0 0 - 0 0 0
Самсонов Ярослав 6 0 0 0 - 0 0 0
Сафтюк – Панько Артем 24 3 5 1 - 0 0 0
Славін Радислав 12 0 0 0 - 0 0 0
Слободзян Дмитро 20 3 0 0 - 0 0 0
Стогнієнко Олег 6 0 0 0 - 0 0 0
Танасієнко Данило 6 0 1 0 - 0 0 0
Цимбалюк Максим 9 0 0 0 - 0 0 0
Шевцов Дмитро 13 1 0 0 - 0 0 0
Шоколов Максим 6 0 0 0 - 0 0 0
Результати Календар Склад
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-8
14.10.2021 ФК "Форвард" м. Одеса 3:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-8
13.10.2021 "Майстер м'яча" м. Дніпро 5:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-8
13.10.2021 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 3:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-8
12.10.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:8 ФК "Локомотив" м. Одеса
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-8
12.10.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:3 ФК "Форвард" м. Одеса
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-8
11.10.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур Final КУБОК УКРАЇНИ U-9
14.10.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:4 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 5 КУБОК УКРАЇНИ U-9
13.10.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 4 КУБОК УКРАЇНИ U-9
13.10.2021 ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 10:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-9
12.10.2021 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 4:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-9
12.10.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 5:0 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-9
11.10.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:7 "Майстер м'яча" м. Дніпро
Тур 19 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
17.02.2022 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 18 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
16.02.2022 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:4 ФК "Чорне море" м. Одеса
Тур 17 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
16.02.2022 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:8 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
Тур 16 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
15.02.2022 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:6 ФК "Любарт" м. Луцьк
Тур 15 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
14.02.2022 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:5 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Тур 14 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
14.02.2022 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2:5 ФК "Локомотив" м. Одеса
Тур 7 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
22.11.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:6 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси
Тур 6 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
21.11.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2:15 "Черкащина-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл.
Тур 5 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
21.11.2021 ДЮСШ м. Умань 8:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 4 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
20.11.2021 ФК "Бульвар" м. Житомир 3:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
20.11.2021 ДЮСШ м. Синельникове, Дніпропетровська обл. 10:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
19.11.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 3:6 ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
Тур 1/4 КУБОК УКРАЇНИ U-12
23.11.2021 СКА "Гармонія" м. Одеса 7:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур Матч за 13 місце КУБОК УКРАЇНИ U-12
25.11.2021 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 2:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 1/2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
24.11.2021 МФК «Січ Юнайтед» м. Запоріжжя 10:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-12
23.11.2021 НСК "Ураган" м. Київ 1:1
(1:4,п)
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-12
22.11.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:2 КІВС Футзал м. Львів
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-12
22.11.2021 ФК "Чорне море" м. Одеса 6:1 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 3 КУБОК УКРАЇНИ U-14
29.12.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 1:5 Рогатинська ДЮСШ ІФОР м. Рогатин, Івано-Франківська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-14
29.12.2021 СК "Сокіл" м. Хмельницький 15:3 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 2 КУБОК УКРАЇНИ U-14
27.12.2021 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 0:5 ДЮСШ "Слобожанське" смт. Слобожанське, Дніпропетровська обл.
Тур 1 КУБОК УКРАЇНИ U-14
27.12.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:0 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 26 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. -:- ДЮСШ №25 м.Київ
Тур 25 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
"Олімпія-Дніпро" м. Дніпро -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 24 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 22 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
"ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 21 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
ДЮСШ №4 м. Рівне -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 20 Чемпіонат України U-13 Вища Ліга
КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 14 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 13 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
"Черкащина-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
Тур 12 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. -:- ДЮСШ м. Умань
Тур 11 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. -:- ФК "Бульвар" м. Житомир
Тур 10 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. -:- ДЮСШ м. Синельникове, Дніпропетровська обл.
Тур 9 Чемпіонат України U-11 Перша Ліга
ДЮФК "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. -:- ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.