Каплун Артем Олександрович

Повне ім'я : Каплун Артем Олександрович
Дата народження : 09.04.2009
Команда: ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.

Каплун Артем, Статистика Сезон 2019/2020

Команда І Г В/С ЖК В/С ЧК В/С АГ 6-м 10-м
33 17 0.52 0 0 0 0 0 0 0

Статистика по матчам

Дата Матч Р +/- Г ЖК ЧК АГ 6-м 10-м
18.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Локомотив-Олімпія" м. Кривий Ріг 4:3 - 0 0 0 0 0 0
18.08.2020 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:2 - 0 0 0 0 0 0
17.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Спарта" смт. Приазовське, Запорізька обл. 5:0 - 0 0 0 0 0 0
17.08.2020 ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:4 - 0 0 0 0 0 0
16.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 2:3 - 0 0 0 0 0 0
15.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 2:2
(2:3,п)
- 0 0 0 0 0 0
14.08.2020 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:4
(1:2,п)
- 0 0 0 0 0 0
14.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 5:3 - 0 0 0 0 0 0
13.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Кристал" м. Одеса 5:1 - 0 0 0 0 0 0
13.08.2020 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:8 - 0 0 0 0 0 0
12.08.2020 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:8 - 0 0 0 0 0 0
11.08.2020 "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:4
(5:4,п)
- 0 0 0 0 0 0
10.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - «ІнБев Junior» м. Житомир 6:2 - 0 0 0 0 0 0
10.08.2020 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:1
(3:2,п)
- 0 0 0 0 0 0
09.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 7:2 - 0 0 0 0 0 0
09.08.2020 «ІнБев Junior» м. Житомир - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 - 0 0 0 0 0 0
08.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 2:1 - 0 0 0 0 0 0
07.08.2020 ФК "Чорне море" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:2 - 0 0 0 0 0 0
06.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 5:3 - 0 0 0 0 0 0
06.08.2020 "Біличі"-Ірпінська ДЮСШ м. Ірпінь, Київська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:1 - 0 0 0 0 0 0
05.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 3:1 - 0 0 0 0 0 0
05.08.2020 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 - 0 0 0 0 0 0
04.08.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Біличі"-Ірпінська ДЮСШ м. Ірпінь, Київська обл. 6:0 - 0 0 0 0 0 0
17.07.2020 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:3 + 0 0 0 0 0 0
16.07.2020 "Газовик" смт. Донець, Харківська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:5 + 2 0 0 0 0 0
16.07.2020 ДЮСШ м. Первомайськ, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:5 + 0 0 0 0 0 0
15.07.2020 ДЮФК "Дніпро" м. Світловодськ, Кіровоградська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:2 + 0 0 0 0 0 0
15.07.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 2:3 + 0 0 0 0 0 0
14.07.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ смт. Окни, Одеська обл. 7:2 + 1 0 0 0 0 0
14.07.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 1:1
(1:3,п)
+ 0 0 0 0 0 0
28.02.2020 КЗ ДЮСШ м. Городенка, Івано-Франківська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:3 - 0 0 0 0 0 0
27.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Флагман" м. Одеса 0:0
(3:2,п)
- 0 0 0 0 0 0
26.02.2020 ДЮСШ №25 м.Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:0 - 0 0 0 0 0 0
25.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №4 м. Рівне 5:6 - 0 0 0 0 0 0
24.02.2020 КДЮСШ №5 м. Харків - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:2 - 0 0 0 0 0 0
24.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - «Явір-Старт» м.Сміла, Черкаська обл. 2:1 - 0 0 0 0 0 0
21.02.2020 СДЮШОР №2 м. Кропивницький - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:1 - 0 0 0 0 0 0
20.02.2020 "Ладомир" м. Володимир-Волинський, Волинська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:3 - 0 0 0 0 0 0
19.02.2020 МСК "Дніпро" КДЮСШ-1 м. Черкаси - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:3 - 0 0 0 0 0 0
18.02.2020 "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:1 - 0 0 0 0 0 0
18.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - СДЮШОР №2 м. Кропивницький 2:3 - 0 0 0 0 0 0
17.02.2020 ДЮСШ №4 м. Рівне - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 9:3 - 0 0 0 0 0 0
13.02.2020 "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:1 - 0 0 0 0 0 0
12.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 1:8 - 0 0 0 0 0 0
11.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 2:0 - 0 0 0 0 0 0
07.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 1:1
(2:1,п)
- 0 0 0 0 0 0
06.02.2020 ФК "Дунай" м. Ізмаїл - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:1
(1:2,п)
- 0 0 0 0 0 0
05.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 4:1 - 0 0 0 0 0 0
04.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6:3 - 0 0 0 0 0 0
03.02.2020 НСК "Ураган" м. Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 - 0 0 0 0 0 0
03.02.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 6:1 - 0 0 0 0 0 0
29.01.2020 ДЮФК "Флагман" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:3 + 0 0 0 0 0 0
29.01.2020 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:3 + 0 0 0 0 0 0
28.01.2020 ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 + 0 0 0 0 0 0
28.01.2020 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:2 + 0 0 0 0 0 0
27.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. 8:2 + 0 0 0 0 0 0
27.01.2020 ФК "Дунай" м. Ізмаїл - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:16 + 0 0 0 0 0 0
23.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №25 м.Київ 2:7 - 0 0 0 0 0 0
22.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 9:7 - 0 0 0 0 0 0
22.01.2020 КІВС «Енергія» м. Львів - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 - 0 0 0 0 0 0
21.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:8 - 0 0 0 0 0 0
21.01.2020 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:0 - 0 0 0 0 0 0
20.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №4 м. Рівне 1:3 - 0 0 0 0 0 0
16.01.2020 ФК "Чорне море" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 - 0 0 0 0 0 0
15.01.2020 ДЮСШ м. Первомайськ, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:5 - 0 0 0 0 0 0
15.01.2020 ФК "Локомотив" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:4 - 0 0 0 0 0 0
14.01.2020 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 10:1 - 0 0 0 0 0 0
14.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Флагман" м. Одеса 2:7 - 0 0 0 0 0 0
13.01.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ смт. Окни, Одеська обл. 8:2 - 0 0 0 0 0 0
18.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл. 3:8 - 0 0 0 0 0 0
17.12.2019 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:2 - 0 0 0 0 0 0
16.12.2019 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:3 - 0 0 0 0 0 0
11.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 5:0 + 2 0 0 0 0 0
10.12.2019 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:9 + 2 0 0 0 0 0
10.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. 2:0 + 2 0 0 0 0 0
09.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. 13:0 + 1 0 0 0 0 0
09.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Дунай" м. Ізмаїл 5:0 + 0 0 0 0 0 0
05.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 4:0 + 0 0 0 0 0 0
05.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - -:- - 0 0 0 0 0 0
04.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Миколаївські тигри" ДЮСШ 3 м. Миколаїв 5:1 + 0 0 0 0 0 0
03.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 4:3 + 0 0 0 0 0 0
03.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ м. Первомайськ, Миколаївська обл. 4:2 + 0 0 0 0 0 0
02.12.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 6:0 + 3 0 0 0 0 0
22.11.2019 ДЮСШ №25 м.Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 16:4 - 0 0 0 0 0 0
21.11.2019 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8:10 - 0 0 0 0 0 0
20.11.2019 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:2 - 0 0 0 0 0 0
19.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КІВС «Енергія» м. Львів 0:9 - 0 0 0 0 0 0
18.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 6:6
(2:3,п)
- 0 0 0 0 0 0
14.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 2:6 + 0 0 0 0 0 0
13.11.2019 ДЮФК "Флагман" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:2 + 0 0 0 0 0 0
13.11.2019 ДЮСШ смт. Окни, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:4 + 0 0 0 0 0 0
12.11.2019 МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:6 + 0 0 0 0 0 0
12.11.2019 - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- - 0 0 0 0 0 0
11.11.2019 ФК "Миколаївські тигри" ДЮСШ 3 м. Миколаїв - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:9 + 1 0 0 0 0 0
07.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ОЧСШ "Гармонія" м. Одеса 7:2 + 2 0 0 0 0 0
06.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Флагман" м. Одеса 6:2 + 1 0 0 0 0 0
06.11.2019 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 4:0 + 0 0 0 0 0 0
05.11.2019 ФСК "Іллічівець-2010" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:13 + 0 0 0 0 0 0
05.11.2019 ФК "Локомотив" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:5 + 0 0 0 0 0 0
ДЮСШ №4 м. Рівне - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 - 0 0 0 0 0 0
Календар Новини
Наступні матчі відсутні
Новини з\'являться пізніше