Сафонов Станіслав Сергійович

Повне ім'я : Сафонов Станіслав Сергійович
Дата народження : 20.09.2009
Команда: ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса

Сафонов Станіслав, Статистика Сезон 2020/2021

Статистика по матчам

Дата Матч Р +/- Г ЖК ЧК АГ 6-м 10-м
29.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 3:4 - 0 0 0 0 0 0
29.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл. 6:2 - 0 0 0 0 0 0
28.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №11 м. Одеса 4:0 - 0 0 0 0 0 0
28.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Локомотив" м. Одеса 2:0 - 0 0 0 0 0 0
28.04.2021 ДЮСШ №11 м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:1
(3:4,п)
- 0 0 0 0 0 0
28.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Чорноморець" м. Одеса 3:1 - 0 0 0 0 0 0
27.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Ватутіне" м. Ватутіне, Черкаська обл. 11:2 - 0 0 0 0 0 0
27.04.2021 КЗ ДЮСШ "Штурм" смт. Ширяєво, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:9 - 0 0 0 0 0 0
27.04.2021 ДЮФК м. Роздільна, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:8 - 0 0 0 0 0 0
27.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ м. Синельникове, Дніпропетровська обл. 4:1 - 0 0 0 0 0 0
26.04.2021 "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 7:9 - 0 0 0 0 0 0
26.04.2021 ДЮСШ-7 "Амур" - "Майстер м'яча" м. Дніпро - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:3
(4:3,п)
- 0 0 0 0 0 0
15.04.2021 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:1 - 0 0 0 0 0 0
14.04.2021 НСК "Ураган" м. Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:8 - 0 0 0 0 0 0
14.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 7:0 - 0 0 0 0 0 0
13.04.2021 ФК "Любарт" м. Луцьк - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 - 0 0 0 0 0 0
13.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ ХФТІ м. Харків 0:4 - 0 0 0 0 0 0
12.04.2021 Коцюбинська ДЮСШ смт. Коцюбинське, Київська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:7 - 0 0 0 0 0 0
12.04.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Ватутіне" м. Ватутіне, Черкаська обл. 1:3 - 0 0 0 0 0 0
18.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг 3:5 - 0 0 0 0 0 0
17.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл. 10:2 - 0 0 0 0 0 0
17.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Олімпія-Дніпро" м. Дніпро 1:6 - 0 0 0 0 0 0
16.03.2021 ДЮСШ "Тайфун" м. Баштанка, Миколаївська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:4 - 0 0 0 0 0 0
16.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №11 м. Одеса 0:8 - 0 0 0 0 0 0
15.03.2021 ЦСДЮМ "Олімп" м. Кривий Ріг - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 - 0 0 0 0 0 0
15.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ ХФТІ м. Харків 1:6 - 0 0 0 0 0 0
12.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Трилюкс" - "Гармонія" м. Одеса 1:8 - 0 0 0 0 0 0
12.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:2
(3:4,п)
+ 0 0 0 0 0 0
11.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 6:2 + 2 0 0 0 0 0
11.03.2021 КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:1 - 0 0 0 0 0 0
10.03.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ №12 м. Харків 3:0 - 0 0 0 0 0 0
10.03.2021 ДЮСШ №4 м. Рівне - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 + 0 0 0 0 0 0
09.03.2021 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:8 - 0 0 0 0 0 0
09.03.2021 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:1
(4:5,п)
+ 0 0 0 0 0 0
09.03.2021 ФК "Чорне море" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:6 - 0 0 0 0 0 0
09.03.2021 ФК "Чорне море" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:4 + 1 0 0 0 0 0
26.02.2021 КІВС «Енергія» м. Львів - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:0 - 0 0 0 0 0 0
25.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 4:8 - 0 0 0 0 0 0
25.02.2021 ДЮСШ №4 м. Рівне - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 10:1 - 0 0 0 0 0 0
24.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. 3:7 - 0 0 0 0 0 0
23.02.2021 "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:6 - 0 0 0 0 0 0
11.02.2021 "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:2 - 0 0 0 0 0 0
11.02.2021 ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:5 + 1 0 0 0 0 0
10.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 5:0 - 0 0 0 0 0 0
10.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 4:0 + 1 0 0 0 0 0
10.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 2:1 - 0 0 0 0 0 0
10.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №25 м.Київ 2:3 + 1 0 0 0 0 0
09.02.2021 ДЮФК "Флагман" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:3 - 0 0 0 0 0 0
09.02.2021 ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:3 + 0 0 0 0 0 0
08.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №4 м. Рівне 6:3 - 0 0 0 0 0 0
08.02.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Флагман" м. Одеса 2:0 + 0 0 0 0 0 0
28.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Любарт" м. Луцьк -:- - 0 0 0 0 0 0
27.01.2021 НСК "Ураган" м. Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. -:- - 0 0 0 0 0 0
27.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 4:5 - 0 0 0 0 0 0
27.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Фортеця" м. Кам'янець-Подільський -:- - 0 0 0 0 0 0
27.01.2021 ДЮСШ №25 м.Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 19:5 - 0 0 0 0 0 0
26.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Фенікс" м. Харків 1:8 - 0 0 0 0 0 0
26.01.2021 ФК "Чорне море" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:2 - 0 0 0 0 0 0
25.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - СК "Сокіл" м. Хмельницький 2:8 - 0 0 0 0 0 0
25.01.2021 "Кристал" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:4 - 0 0 0 0 0 0
14.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №4 м. Рівне 5:0 + 0 0 0 0 0 0
14.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 5:2 - 0 0 0 0 0 0
14.01.2021 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:3 + 0 0 0 0 0 0
14.01.2021 "Трилюкс" - "Гармонія" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 5:4 - 0 0 0 0 0 0
13.01.2021 КДЮСШ №12 м. Харків - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:5 - 0 0 0 0 0 0
13.01.2021 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 0:2 + 0 0 0 0 0 0
12.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. 3:0 + 1 0 0 0 0 0
12.01.2021 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 9:4 - 0 0 0 0 0 0
25.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КІВС «Енергія» м. Львів 2:6 - 0 0 0 0 0 0
24.12.2020 НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:4 - 0 0 0 0 0 0
23.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №4 м. Рівне 1:10 - 0 0 0 0 0 0
22.12.2020 КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:3 - 0 0 0 0 0 0
22.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 3:4 - 0 0 0 0 0 0
21.12.2020 ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 9:3 - 0 0 0 0 0 0
04.12.2020 ДЮСШ №4 м. Рівне - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:7 - 0 0 0 0 0 0
04.12.2020 ДЮСШ №25 м.Київ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:0 - 0 0 0 0 0 0
03.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 0:5 - 0 0 0 0 0 0
02.12.2020 Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 2:5 - 0 0 0 0 0 0
02.12.2020 ДЮФК "Флагман" м. Одеса - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 3:3
(4:3,п)
- 0 0 0 0 0 0
01.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮФК "Флагман" м. Одеса 4:1 - 0 0 0 0 0 0
01.12.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Оріон" Новоборівська ОТГ, Житомирська обл. 3:2 - 0 0 0 0 0 0
27.11.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ №25 м.Київ 2:11 - 0 0 0 0 0 0
26.11.2020 ФК "Фенікс" м. Харків - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 8:3 - 0 0 0 0 0 0
25.11.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 0:2 - 0 0 0 0 0 0
25.11.2020 СК "Сокіл" м. Хмельницький - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 6:3 - 0 0 0 0 0 0
24.11.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Кристал" м. Одеса 5:5
(1:3,п)
- 0 0 0 0 0 0
03.11.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 4:6 - 0 0 0 0 0 0
22.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл. 1:4 - 0 0 0 0 0 0
21.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - КДЮСШ-1 МСК "Дніпро" м. Черкаси 0:3 - 0 0 0 0 0 0
20.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - "Зоря-Академія" ОТГ Білозір`я, Черкаська обл. 3:0 - 0 0 0 0 0 0
20.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - МСК "Дніпро"-2 КДЮСШ-1 м. Черкаси 2:1 - 0 0 0 0 0 0
19.10.2020 "Газовик" смт. Донець, Харківська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 1:6 - 0 0 0 0 0 0
15.10.2020 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. - ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса 1:3 + 0 1 0 0 0 0
14.10.2020 ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса - «ІнБев Junior» м. Житомир 6:0 + 0 0 0 0 0 0
13.10.2020 ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса - КІВС «Енергія» м. Львів 6:0 + 0 0 0 0 0 0
13.10.2020 "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл. - ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса 5:1 + 0 0 0 0 0 0
12.10.2020 ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса - ДЮСШ "Фенікс" - "Атлет" м. Житомир 5:0 + 0 0 0 0 0 0
12.10.2020 ФК "Таврія" м. Василівка, Запорізька обл. - ФСК "Іллічівець-Локомотив" м. Чорноморськ/м. Одеса 0:3 + 0 1 0 0 0 0
08.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Фенікс" м. Харків 2:4 - 0 0 0 0 0 0
07.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФК "Чорне море" м. Одеса 1:5 - 0 0 0 0 0 0
06.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ 6:1 - 0 0 0 0 0 0
06.10.2020 ДЮФК "Олімпік" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. 4:7 - 0 0 0 0 0 0
05.10.2020 ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл. - ДЮСШ м. Бобровиця, Чернігівська обл. 6:0 - 0 0 0 0 0 0
Календар Новини
Наступні матчі відсутні
Новини з\'являться пізніше