Підписуйтесь на нас:

RESPECT CUP 2021. Новорічний футзал насувається

25.12.2021

FC Respect спільно з Міністерством молоді та спорту України, Асоціація футзалу України та Асоціацією футзалу Волині відновлює дитячий турнір з футзалу на Волині. У зв’язку із пандемією COVID-19 Respect Cup 2020 не проводився. Цього року 28-29 грудня відбудеться другий Всеукраїнський дитячий турнір з футзалу Respect CUP 2021 на майданчиках «Арени спорт» (Карбишева, 1).

 Футзал – це круто!

- за усіма результатами он-лайн можна спостерігати за посиланням -  http://amfv.com.ua/matches/?chemp=3223#calendar

- фотографії підписуйтесь і очікуйте на сторінці - https://www.facebook.com/futsalvolyn/

- відео можна переглянути на нашому каналі - https://www.youtube.com/c/IntensiveTV 

Задля популяризації спорту, підтримки юних спортсменів та розвитку дитячого футзалу Волині організатори приготували усім учасникам турніру призи, конкурси та цікаві сюрпризи від наших партнерів: Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», ТМ CHOCOBOOM, Bimer.in.ua, Bravo Килим&Текстиль, Страховий туристичний сервіс.

Участь у змаганнях візьмуть 18 футзальних колективів у трьох вікових категоріях:

U-9 (серпень 2012 р. н. і молодші);

U-11 (серпень 2010 р. н. і молодші);

U-13 (серпень 2008 р. н. і молодші).

Доля жеребу розпорядилася наступним чином:

Respect CUP з футзалу 2021

U-9

2013 – 2014 р. н. і молодші

Група А

Назва команди

1

2

3

4

в

н

п

м

о

Місце

1

ДЮСШ Маневичі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Сокіл Хмельницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ХФК Ратне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

FC Respect Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-11

2011 – 2012 р. н. і молодші

Група А

Назва команди

1

2

3

4

в

н

п

м

о

Місце

1

Іква Млинів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Любарт Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

FC Respect Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Сокіл Хмельницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група В

Назва команди

1

2

3

4

в

н

п

м

о

Місце

1

Оріон Нова Борова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Маневичанка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Олімпія Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Зоря Рівненський р-н

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-13

2009 – 2010 р. н. і молодші

Назва команди

1

2

3

4

5

6

в

н

п

м

о

Місце

1

ДЮСШ

Коцюбинське

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Академія

Черкащина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Любарт

Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Respect

Луцьк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Іква

Млинів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ДЮСШ-Respect

Маневичі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Формат змагань підлаштований під кожну вікову категорію та добре знайомий для футзалістів. Кожна команда матиме гарантовано 4-5 цікавих та захоплюючих ігор по 15 хвилин «брудного часу».

Для мандатної комісії потрібно:

1. На сайті amfv.com.ua– розділ Архів – Документи – Додаток №1 – заповнити заявковий бланк (максимум 12 учасників).

2. Заявковий бланк відправити на пошту rus.lutsk@gmail.com

3. Якщо молоді гравці не зареєстровані у базі гравців АМФВ, потрібно надати:

– закордонний паспорт та довідку від лікаря

Або

– свідоцтво про народження, ксерокопію ідентифікаційного коду, учнівський квиток + довідку від лікаря.

Слідкуйте за результатами за посиланням, однозначно буде цікаво!

 Футзал – це круто!

- за усіма результатами он-лайн можна спостерігати за посиланням:  

Регулярний етап - http://amfv.com.ua/matches/?chemp=3223#tables

Плей-офф - http://amfv.com.ua/matches/?chemp=3224

- фотографії підписуйтесь і очікуйте на сторінці - https://www.facebook.com/futsalvolyn/

- відео можна переглянути на нашому каналі - https://www.youtube.com/c/IntensiveTV 

Календар 28-29 грудня

28 грудня (вівторок)

МАЙДАНЧИК ПАРКЕТ

10.00                 U-11         Любарт – FC Respect

10.40                 U-11         Іква – Сокіл

11.20                 U-11         Оріон – Зоря

12.00                 U-11         Маневичанка – Олімпія

12.40                 U-13         Іква – Коцюбинське

13.20                 U-13         Черкащина – Любарт

14.00                U-13         Маневичі – Respect

14.40                 U-9           ХФК Ратне – Маневичі

15.20                 U-9           Сокіл – FC Respect

16.00                 U-11         Іква – Любарт

16.40                 U-11         Сокіл – FC Respect

17.20                 U-11         Оріон – Маневичанка

18.00                

 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

10.00                 U-13         Черкащина – Іква

10.40                 U-13         Любарт – Respect

11.20                 U-13         Коцюбинське – Маневичі

12.00                 U-9           Маневичі – FC Respect

12.40                 U-9           Сокіл – ХФК Ратне

13.20                 U-11         Зоря – Олімпія

14.00                U-11         Любарт – Сокіл

14.40                 U -11        FC Respect – Іква

15.20                 U-11         Маневичанка – Зоря

16.00                 U-13         Маневичі – Черкащина

16.40                 U-13         Іква – Любарт

17.20                 U-13         Коцюбинське – Respect

18.00                

 

29 грудня (середа)

МАЙДАНЧИК ПАРКЕТ

10.00                 U-13         Любарт – Коцюбинське

10.40                 U-13         Respect – Черкащина 

11.20                 U-13         Іква – Маневичі 

12.00                 U-9          Маневичі – Сокіл

12.40                 U-9           FC Respect – ХФК Ратне

13.20                 U-13         Respect – Іква

14.00                U-13         Коцюбинське – Черкащина

14.40                 U-13         Любарт – Маневичі

15.20                 U-11         ВЛ 3 місце

16.00                 U-11         ВЛ Фінал

16.40                 U-9-11-13         НАГОРОДЖЕННЯ

17.20                                 

18.00                

ЦЕНТРАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

10.00                 U-11         Олімпія – Оріон

10.40                 U-11         ПЛ А3 – В4

11.20                 U-11         ПЛ В3 – А4

12.00                 U-11         ВЛ А1 – В2

12.40                 U-11         ВЛ В1 – А2

13.20                 U-11         ПЛ 3 місце

14.00                U-11         ПЛ Фінал

14.40                 U-9           ВЛ 3 місце А3 – А4

15.20                 U-9           ВЛ Фінал А1 – А2

16.00