ФК "Гопри" - Чемпіон України U-13!!!

22.02.2020

Шановна футзальна спільнота!!!

Завершився Чемпіонат України U-13 (2007 р.н. і молодші), фінальна частина якого проходила з 17 по 21 лютого 2020 року в Крижановці м. Одеса в новому спортивному комплексі "Black Sea PSV" за підтримки Одеської обласної асоціаціїї футзалу та її голови Калініна Ігоря Михайловича, в якому перемогла команда ФК "Гопри" м. Гола Пристань!!!

За результатами ігор фінальної частини, команди посіли місця наступним чином:

  1. ФК "Гопри" м. Гола Пристань, Херсонська обл.
  2. ДЮСШ №4 м. Рівне
  3. "Явір-Олімп" м. Сміла, Черкаська обл.
  4. Академія НФК "Ураган" м. Івано-Франківськ
  5. "ДЮСШ-Respect" смт. Маневичі, Волинська обл.
  6. ДЮФК "Флагман" м. Одеса
  7. "Юніор" смт. Пісочин, Харківська обл.
  8. КДЮСШ №7 - "Волна" м. Харків
  9. СДЮШОР №2 м. Кропивницький
  10. ФСК "Іллічівець" м. Чорноморськ, Одеська обл.
  11. "Ладомир" м. Володимир-Волинський
  12. ДЮСШ "Колос" Ясинуватський р-н, Донецька обл.
  13. ФК "Чорне море" м. Одеса
  14. КДЮСШ №12 м. Харків
  15. "Темп-ЗАЕС" м. Енергодар, Запорізька обл.
  16. КДЮСШ-1 "Дніпро" м. Черкаси

Крім цього, в кожній команді Комітетом ДЮФ АФУ були нагороджені кращі гравці:

  1. Іваненко Артем (ФК "Гопри")
  2. Артишевський Назар (ДЮСШ №4)
  3. Копиця Роман ("Явір-Олімп")
  4. Єрмохін Павло (Академія НФК "Ураган")
  5. Воронюк Тарас ("ДЮСШ-Respect")
  6. Акбарі Амір (ДЮФК "Флагман")
  7. Ткаченко Олександр ("Юніор")
  8. Господенко Роман (КДЮСШ №7 - "Волна")
  9. Матковський Олександр (СДЮШОР №2)
  10. Корба Юрій (ФСК "Іллічівець")
  11. Абрамчук Олександр ("Ладомир")
  12. Мазніченко Кирило (ДЮСШ "Колос")
  13. Діброва Дмитро (ФК "Чорне море")
  14. Кузнєцов Тіхон (КДЮСШ №12)
  15. Першин Назар ("Темп-ЗАЕС")
  16. Ковальов Артем (КДЮСШ-1 "Дніпро")

 

Комітетом ДЮФ АФУ також були нагороджені найкращі гравці всього Чемпіонату України в таких номінаціях:

Кращий воротар - Левченко Макар (ДЮСШ №4)

Кращий гравець захистного плану - Міщанин Станіслав (Академія НФК "Ураган")

Кращий гравець атакувального плану - Лятуринський Олександр (ФК "Гопри")

Кращий бомбардир - Прудніков Антон ("Явір-Олімп") - 54 мяча

Кращий гравець - Кузьмич Назар ("ДЮСШ-Respect")

 

Комітет ДЮФ АФУ висловлює свою вдячність всім командам за яскравий футзал, тренерам команд за терпіння, батькам за допомогу та підтримку на трибунах, власникам цього найсучаснішого спортивного залу "Black Sea PSV" та готелю які з радістю та розумінням пішли на зустріч дитячому футзалу!!!

 

Дякуємо всім!!! До нових зустрічей!!!

Комітет ДЮФ АФУ