Чемпіонат України U-13

20.10.2019

Остаточний склад учасників Чемпіонату України U-13 (2007 р.н. і молодші):

Конференція "Центр":

Група А:

  1. ДЮСШ №25 м.Київ
  2. ДЮСШ «Переможець» м. Київ
  3. ФК «Дніпро-80» м.Черкаси
  4. «Явір-Олімп» м.Сміла, Черкаська обл.
  5. ФК «ІнБев Junior» м.Житомир
  6. МФК «Вінниця» м. Вінниця
  7. КДЮСШ №2 м. Кропивницький
  8. ДЮСШ «Колос» Ясинуватський р-н, Донецька обл.

Група Б:

  1. КДЮСШ «Барса» м.Шостка, Сумська обл.
  2. SC «179» м.Київ
  3. «Чемпіон» м.Черкаси
  4. СДЮШОР №2 м.Кропивницький
  5. КДЮСШ №1 «Дніпро» м. Черкаси
  6. ДЮФК "Фортуна" м. Христинівка, Черкаська обл.
  7. ДЮСШ № 75 м. Київ

Конференція "Південь":

  1. ФК «Миколаївські тигри» м.Миколаїв
  2. ДЮФК «Флагман» м.Одеса
  3. ФК «Локомотив» м.Одеса
  4. ФСК «Іллічівець» м.Чорноморськ, Одеська обл.
  5. ФК «Гопри» м.Гола Пристань, Херсонська обл.
  6. ДЮСШ м.Роздільна, Одеська обл.
  7. ФК «Чорне море» м.Одеса
  8. ДЮСШ смт. Окни, Одеська обл.
  9. ДЮСШ м. Первомайськ, Миколаївська обл.
  10. МДЮСШ м. Новий Буг, Миколаївська обл.

Конференція "Захід":

  1. Академія НФК «Ураган» м.Івано-Франківськ
  2. ДЮСШ №4 м.Рівне
  3. КІВС «Енергія» м.Львів
  4. «ДЮСШ-Respect» смт.Маневичі, Волинська обл.
  5. ДФК «Юніор-Мідас» м.Луцьк
  6. ДЮСШ м.Городенко, Івано-Франківська обл.
  7. FS Proffiball м. Хмельницький
  8. «Ладомир» м. Володимир-Волинський, Волинська обл.
  9. ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл.

Конференція "Схід":

Група А:

  1. КДЮСШ №12 м.Харків
  2. «Юніор» с. Пісочин, Харківська обл.
  3. "Лідер-2008" м. Кобеляки, Полтавська обл.
  4. МФК «Футзал-Дніпро» м.Дніпро
  5. ФК «Іста» ДЮСШ №7 м. Дніпро
  6. «Лідер» м. Кобеляки, Полтавська обл.

Група Б:

  1. КДЮСШ №7 – «Волна» м. Харків
  2. ДЮСШ м. Вовчанськ, Харківська обл.
  3. «Темп-ЗАЕС» м.Енергодар, Запорізька обл.
  4. «Шторм» м. Запоріжжя
  5. Приазовська ДЮСШ смт.Приазовське, Запорізька обл.
  6. «Газовик» смт. Донець, Харківська обл.
  7. ДЮСШ м.Авдєєвка, Донецька обл.

Нагадуємо, що за результатами групового етапу, до фінальної частини виходять по чотири кращі команди (в Конференції "Схід" та "Центр" по дві кращі команди з груп А та Б).

Регламент Мінестерства молоді та спорту та Положення Комітету ДЮФ АФУ знаходяться в розділі "Документи" на нашому сайті.

Розклад ігор за посиланнями:

  1. Конференція "Центр" група А
  2. Конференція "Центр" група Б
  3. Конференція "Захід"
  4. Конференція "Південь"
  5. Конференція "Схід" група А
  6. Конференція "Схід" група Б